Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Bycie mężczyzną lepsze, niż narkotyki

Statystyki nie kłamią. Liczba gwałtów kobiet na innych kobietach gwałtownie wzrosła w samych Stanach Zjednoczonych. Czym jest to spowodowane?

Niestety ani w wyrokach sądowych, ani w statystykach nie jest wspomniane to, że kobiety-gwałcicielki urodzone były jako... mężczyźni.

Przez agresywną politykę i marketing grup wspierających osoby transseksualne mężczyźni mogą mieć dostęp do miejsc, które są przeznaczone tylko dla kobiet: toalet, więzień i przebieralni. Co trzeba zrobić, żeby być kobietą? Wystarczy "czuć" się, jak kobieta, a to oznacza, że nie ma żadnych obiektywnych cech charakteryzujących płeć . Jedyne co należy zrobić to powiedzieć: czuję się kobietą i już. Jesteście kobietami. 

I w praktyce byłoby tak naprawdę wszystko fajnie, gdyby nie to, że kobiety transseksualne wykazują ten sam poziom agresji, co mężczyźni. Nawet w momencie, gdy mężczyzna "czuje" się kobietą, wciąż zachowuje się, jak "mężczyzna" i nie jest w stanie wymazać lat indoktrynacji, nieważne jak bardzo próbuje to wyprzeć. 

W sumie doszłam do wniosku, że trochę przesadzam. Skoro płeć można wybrać, to czyż te kobiety, ofiary transkobiet, nie powinny wybrać bycie facetem? Same są sobie winne, skoro wybrały bycie kobietą... nie chcą być gwałcone, to niech przestaną być babami, proste!

Wracając do poważniejszego tonu.

Wiemy teraz jedno: za każdym razem, gdy będziemy mieć do czynienia ze statystykami dotyczącymi gwałtów, przemocy i agresji należy wziąć pod uwagę to, że liczba przestępstw kobiet będzie zawyżona, a mężczyzn zaniżona. Krótko mówiąc: cofamy się do punktu wyjścia i znowu kobiety będą obwiniane za zbrodnie mężczyzn.


 12 komentarze:

Niepoprawny politycznie temat, tym bardziej dobrze, że go poruszyłaś Nihil, ostatnio tutaj na blogu cisza, cieszę się, że w Wigilię blog wrócił do życia.
To prawda przecież... biologicznie to są faceci, a nie kobiety, urodzili sie jako faceci, tak? No to są facetami (pomijam przypadki urodzenia z wadami gdzie nie można od razu ocenić płci).
Nie pojmuję tych ideologów, może jeszcze gatunek można wybrać? Nie wiem, lubię stokrotki, wypsiukam się nimi, proszę tak mnie nazywać :D.
Właściwie... zachodzi absurd o którym się nie mówi- ruchy skrajnie lewicowe narażają na opisane przez Ciebie Nihil sytuację kobiety- no bo jak mają się czuć prawdziwe kobiety- w toalecie, nie wiem w szatni na meczu piłki z ... tak z facetem, który sobie ustalił: fajnie, jestem kobietą.
To zdecydowanie złe.
Niechby sobie zrobili nie wiem, własne szatnie, jeśli już to nie sa kobietą, tylko facetem z zaburzeniem płciowym i tyle.Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

No cóż, po prostu niektórzy nie dadzą sobie wmówić, że czarne jest czarne a białe jest białe.


Musisz być szalenie atrakcyjną kobietą skoro uważasz, że każdy facet na Twój widok od razu zapragnie uprawiać z Tobą sex. Co ja piszę? Ty musisz być po tysiąckroć bardziej atrakcyjną, zapewne zamiast potu Twoje ciało produkuje czysty feromon skoro uważasz, że kobieta transseksualna w której żyłach płyną takie same hormony jak w Twoich i które działają na ta osobę tak samo jak na Ciebie, nagle na Twój widok w cudowny sposób w jednej chwili babskie hormony zmienią się w testosteron. A może po prostu Twoja wiedza na ten temat ogranicza się do: "Jestem super laska" oraz Transseksualista to chłop w babskich gaciach.


Czy znasz jakąkolwiek kobietę transseksualną? Ja znam, nie zauważyłem, żeby były bardziej agresywne od normalnych dziewczyn. Za to zauważyłem idące nocą po ulicy laski z piwem w ręku, szalikiem lokalnej drużyny piłkarskiej, wyzywające każdego przechodnia. Piszesz o czymś zupełnie nie podpartym faktami, bez żadnych źródeł, obrażając przy tym kobiety, którym i tak jest ciężko, po co? Lepiej Ci tak?


Badanie obserwacyjne 324 osób transseksualnych, prowadzone przez trzydzieści lat nazywasz "czymś zupełnie nie podpartym faktami, bez żadnych źródeł"? Oczywiście, że osoby transseksualne mają swoje problemy, co zresztą było główną konkluzją tego badania. Mają więcej problemów psychicznych, niż przed zmianą płci. Nie zmienia to faktu, że odsetek agresji i przestępstw u mężczyzn zmieniających płeć jest praktycznie taki sam, jak w zwykłej populacji mężczyzn. I znowu nie oznacza to, że wszyscy są tacy, nie wiem czemu tak trudno to pojąć.


"Ty musisz być po tysiąckroć bardziej atrakcyjną, zapewne zamiast potu Twoje ciało produkuje czysty feromon skoro uważasz, że kobieta transseksualna w której żyłach płyną takie same hormony jak w Twoich i które działają na ta osobę tak samo jak na Ciebie, nagle na Twój widok w cudowny sposób w jednej chwili babskie hormony zmienią się w testosteron".

Więc według ciebie to hormony gwałcą, a nie mężczyźni, tak? Sugerujesz, że na przemocową mentalność mężczyzn ma wpływ przede wszystkim ich gospodarka hormonalna, a nie socjalizacja, choć badania sugerują coś zupełnie przeciwnego. Możesz faszerować się hormonami do woli, ale męskiej mentalności, będącej wynikiem socjalizacji, nie zmienisz.


"Więc według ciebie to hormony gwałcą, a nie mężczyźni, tak? Sugerujesz, że na przemocową mentalność mężczyzn ma wpływ przede wszystkim ich gospodarka hormonalna,"
Dokładnie właśnie tak w 100% ;-) Hormony maja ogromny wpływ na zachowanie człowieka są niczym oprogramowanie w komputerze to one decydują o wyglądzie, jak ma organizm gospodarować zasobami np.:tłuszczu, czy ma budować piersi i biodra czy zamiast tego brzuch, czy organizm ma być muskularny czy pozbawiony mięśni, czy mają się wytworzyć organy kobiece czy męskie. Ale to jedna z wielu funkcji hormonów, hormony wpływają na zachowanie uczucia agresję, empatię, poczucie tożsamości płciowej i wiele innych zachowań, wpływają na samopoczucie, powodują w przypadku zachwiania równowagi mogą prowadzić do chorób,hormonów jest wiele i każde odpowiadają za coś innego ale to wszystko znajdziesz w publikacjach biologiczno naukowych lub w necie, trzeba tylko chcieć. A tak na prędce przykładowy link polecam lekturę.
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/hormony/hormony-do-czego-sluza-jak-dziala-uklad-hormonalny_34998.html


Nie widzę w tym artykule dowodu na to, że hormony gwałcą.


"Nie widzę w tym artykule dowodu na to, że hormony gwałcą."
No tak, w artykule na temat wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców też nie znajdziesz stwierdzenia "wypadek spowodowała wódka"


Sugerujesz że hormony mają na mężczyznę równie destrukcyjny wpływ co alkohol na zdolności poznawcze kierowcy?


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty