Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Współczesny menszczyzna cz. kolejna

Etykiety:

10 komentarze:

Pełna empatia, level - JKM u samca...


Islamskie samce, chore szmaty, niech to ebola wybije...

Brytyjskie czasopismo Cosmopolitan opublikowało zdjęcie duszącej się, przerażonej kobiety. To upamiętnienie dziewczyny imieniem Shafilea, uduszonej przez rodziców na oczach rodzeństwa.
Zabójstwo dziewczyny było jednym z honorowych morderstw, do jakich doszło na terenie Wielkiej Brytanii. Dziewczynę zamordowano w 2003 roku. Niestety zbrodnie dokonywane na dzieciach czy małżonkach wynikające z dziwacznie pojmowanego honoru, nadal nie należą do rzadkości.

W ubiegłym tygodniu w Sheffield pochodzący z Kuwejtu mężczyzna brutalnie zamordował swoją żonę. Zadał jej aż 270 ran różnymi narzędziami: wiertarką elektryczną, śrubokrętem, nożem, prętem. Żeby zagłuszyć krzyki żony, puszczał głośno nagranie z recytacją Koranu. W domu przebywała dwójka ich dzieci, niemających jeszcze 4 lat.

W toku śledztwa okazało się, że mężczyzna utrudniał kobiecie integrację ze społeczeństwem. Zabraniał jej wychodzić z domu, uczyć się języka angielskiego, codziennie ją bił.

Ra/Euroislam.pl, Cosmopolitan


"Islamskie samce, chore szmaty, niech to ebola wybije..."
Uważaj, bo jeszcze jakaś liberalna feministka (albo liberał w ogóle) oskarży cię o islamofobię.


Ja wiem o tym, ale zwykle mam zwyczaj pisać co uważam :).
To, że żyjemy w orwellowskim świecie nie znaczy, że mam się poddawać temu :).
Tam jest błąd, powinienem napisać Islamskie samce-chore szmaty, bo tak ktoś o złym nastawieniu mógłby uznać, że to nie o tych talibach :).


Znowu polski kato-stan...Jak jakaś dobra wiadomość, to agenci jawhizmu znów dadzą o sobie znać i utrudnią życie kobietom...

http://natemat.pl/131487,gleboko-wierzacy-prawnicy-z-odsiecza-sumieniom-farmaceutow-tlumacza-jak-odmawiac-sprzedazy-pigulki-dzien-po


Liberał?
Jeszze wracając do Twojego komentarza, Surine.
Ja o liberałach mam lepsze zdanie, myślę, że nie podoba im się postępowianie raczej mało liberalnych islaimistów, choć wiem, że przez poprawność polityczną- utrapienie naszych czasów mogliby się czepnąć.


Ważna petycja: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=10809


Tak, wiem, jak działa maszynka do inicjatyw ludowych w Sejmie, ale chociaż tyle można..


Nie wiem czy ktoś wie, jak mizoginicznie ustalono słowo macica w kulturze judeo-chrześcijańskiej.
Myślę, że u Słowian była to lepsza postać, ale jak wiele bóstw słowiańskich katolicyzm zniszczył ich obraz do poziomu diabłów i diablików. Tak jak np. Baba Jaga, która znaczyła całkiem co innego i to bardzo piękna postać bogini była.
Tu symboliczne znaczenie:

WIKIPEDIA MÓWI:
Macica – demon, straszydło z okolic Działdowa, kurcz żołądka, kolka żołądkowa, pojmowany jako przejaw oddziaływania czegoś złego, tkwiącego w ciele człowieka.

Wyobrażano go sobie w postaci robaka opatrzonymi mocnymi szponami i kleszczami, którymi gdy był pobudzony i podrażniony szczypał i szarpał ludzkie wnętrzności. Każdy człowiek miał w sobie macicę, która zadawała wielkie cierpienia. Gdy jednak zeń odszedł, wtedy człowiek umierał. Demon ten miał kuliste ciało i niezliczoną liczbę nóg, był wielkości talara.


Dziennikarz- molestujący dziennikarkę...
Kolejny przykład, że samce zdolne do takich rzeczy są nie tylko wśród marginesu, ale także elit (nie mówie już o tym zboku Polańskim):
http://niezalezna.pl/63885-molestowanie-seksualne-w-komercyjnej-telewizji-sprawca-znany-prezenter


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty