Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Ile samców jest demonicznych?

11:36
Żeby uniknąć uproszczeń generalizacji warto zagłębić się w dostępne statystyki by sprawdzić, ilu tak naprawdę mamy demonicznych samców. Wiadomo, nie każdy mężczyzna demoniczny, a i nie każda kobieta angeliczna. Inspiracją do tych rozmyślań stała się spopularyzowana ostatnio analogia, dotycząca zatrutych cukierków i islamistycznych ekstremistów, splagiatowana zresztą z literatury feministycznej. No właśnie, jakie jest prawdziwe ryzyko? Ilu samców jest demonicznych?

Dobrym punktem wyjścia w tych rozważaniach jest odsetek więźniów. Stany Zjednoczone szczycą się największym odsetkiem więźniów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców na świecie. Około 700 więźniów na 100 000 mieszkańców daje 0,7% kryminalistów i kryminalistek. Dla porównania w Polsce współczynnik ten jest pięciokrotnie niższy, porównywalny z resztą Europy. Około jednej dziesiątej więźniów amerykańskich to kobiety, ale w większości państw świata stosunek ten bliższy jest raczej 1:20 (Carlen & Wolan, 2013, p. 43).

Problem w tym, że sprawcy wielu zbrodni, szczególnie tych o charakterze seksualnym, często pozostają niewykryci i unikają kary. Większość tego typu zbrodni nie jest w ogóle zgłaszana, a w niektórych państwach prawdopodobnie jedynie 2 na 100 gwałcicieli zostanie ukarana. Także niewiele sprawców przemocy domowej jest karana. W ten sposób rzeczywisty odsetek demonicznych samców wzrasta szybko do rzędu przynajmniej kilku procent. Może 2? Albo 5? A tutaj możemy już przywoływać porównanie do zatrutych cukierków.

Warto dodać, że głównymi sprawcami są młodzi mężczyźni, poniżej 30. roku życia, co potwierdzają dane Uniform Crime Reports.
Read On 0 komentarze

Nie kozy, a koty

01:08
Odpowiednie restrykcyjne prawo i obecność policji hamuje męską agresję (mężczyźni odpowiedzialni są za większość przestępstw, w policyjnych statystykach kobiety mają osobną rubryczkę...).
Co się stanie, gdy mężczyźni będą się czuć kompletnie bezkarni i zaczną robić to, co im przyjdzie do głowy?

Na przykład to:


Na zdjęciu powyżej: młodzi mężczyźni postanowili, że w ramach ośmieszenia chrześcijaństwa ukrzyżują kota.Na zdjęciach powyżej: młodzi mężczyźni postanowili udowodnić swoją męskość poprzez odcięcie kotu głowy.


Na zdjęciach powyżej: młody mężczyzna wpadł na genialny pomysł na zabawę: rzucanie kotem jak najmocniej o budynek.

I kolejne ukrzyżowane koty:Jestem osobą tolerancyjną. Nieważne jaką religię wyznaje mężczyzna: oni są tak samo niedorozwinięci, nie rozumieją racjonalnych i logicznych argumentów, a jedynie przemoc.

 Jedynie bat lewactwa, czyli rozwój cywilizacji, jest w stanie hamować ich bestialskie instynkty.
Read On 0 komentarze

Ostatnie komentarze

Popularne posty