Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

To kobiety spacyfikowały Zachodnią cywilizację

02:27
Ludzki umysł ma zadziwiającą skłonność do generalizowania i kategoryzowania. Generalizowania, które zwykle jest nietrafne (nawet tutaj generalizuję!). Generalizowanie nie jest takie złe i bez niego niemożliwy byłby np. rozwój nauki. Z drugiej strony uogólnianie zwodzi nas na manowce, gdyż generalizujemy w sposób dla nas wygodny i korzystny. Co to znaczy?


Read On

Krótkie streszczenie Pisma Ṡwiętego Starego Testamentu

10:33
Nie było mnie długo, bom się nawracał na jedyną i prawdziwą wiarę. Jak też przystało na neofitę, zaczytywałem się w Piśmie Ṡwiętym, jedynym prawdziwym Słowu Boga, Pana Naszego Jedynego. A że książka to w ch.... długa i mało który wierzący ma czas, by ją przeczytać, pozwolę sobie, ku Chwale Pana Naszego w Niebiesiach, streścić tutaj treść Naszej Jedynej Ṡwiętej Księgi Starego Testamentu. By też oszczędzić wierzącym czasu, przytoczę jedynie fragmenty najciekawsze, odsyłając do głębszej lektury braci naszych umiłowanych w przypisach.
Read On

Ostatnie komentarze

Popularne posty