Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

To kobiety spacyfikowały Zachodnią cywilizację

Ludzki umysł ma zadziwiającą skłonność do generalizowania i kategoryzowania. Generalizowania, które zwykle jest nietrafne (nawet tutaj generalizuję!). Generalizowanie nie jest takie złe i bez niego niemożliwy byłby np. rozwój nauki. Z drugiej strony uogólnianie zwodzi nas na manowce, gdyż generalizujemy w sposób dla nas wygodny i korzystny. Co to znaczy?
Wielkie religie stanowią pożywkę dla usprawiedliwiania największych okrucieństw. Jednakże ich fanatyczni wyznawcy nie są traktowani równo. Gdy wyznawca Islamu brutalnie zgwałci i zamorduje kobietę w Europie (np. Elin Krantz), mówi się o potrzebie usunięcia obcokrajowców, zamknięciu ich w gettach (historia lubi się powtarzać) lub nawet zbombardowaniu bronią jądrową państw islamskich. Gdy biały ateista zastrzeli trójkę islamskich dwudziestolatków, w tym dwie kobiety, ostrożnie mówi się o bezbożności ateistów (np. Craig Stephen Hicks). Natomiast gdy chrześcijański biały mężczyzna morduje z zimną krwią 77 nastolatków, nikt w zachodniej kulturze nie mówi o potrzebie usunięcia wszystkich wyznawców tej religii itp. (Anders Breivik). To dlatego, że chrześcijaństwo stanowi trzon kultury zachodniej.

Mężczyźni także tworzą trzon kultury zachodniej i innych, sprawnie spychając kobiety do roli matek, inkubatorów i żywych wibratorów. To dlatego też nigdy nie generalizuje się, że to mężczyźni są odpowiedzialni za większość poważnych zbrodni, choć fakt ten jest najbardziej uniwersalnym we wszystkich naukach powiązanych z kryminologią (zob np. Eisner, 2009; Ellis et al., 2009, s. 11-19). Ogromną większość poważnych zbrodni dokonują młodzi mężczyźni w wieku 15-30 lat, mając z grubsza dziesięciokrotną przewagę nad kobietami (Daly & Wilson, 1988, s. 169). W jednym z badań zaobserwowano, że 6% populacji młodych mężczyzn odpowiadała za połowę popełnionych przestępstw (Wolfgang et al., 1987).

Fakt ten próbuje się tłumaczyć na różne sposoby, np. specjalistycznym, ewolucyjnym przystosowaniem do polowania (np. Wranghman & Peterson, 1997, s. 49-63), jednakże takie postawienie sprawy łatwo podważyć (Sussman, 1999). Wiemy też, że alkohol sprzyja agresji, szczególnie w przypadku mężczyzn (Bushman & Cooper, 1990; Bushman, 1997) itp.

To jednak nie koniec tej uproszczonej historii. Od pewnego czasu nauka zgromadziła sporo dowodów na to, że cywilizacja ludzka jest coraz łagodniejsza, a przemoc w społeczeństwie zmniejsza się, wbrew przekazom medialnym. Taki obraz wynika z danych statystycznych, a najbardziej ucywilizowanymi krajami świata są państwa Europy Zachodniej (Pinker, 2011, rozdz. 3). Najciekawsze jest to, że za proces ucywilizowania ludzkości odpowiadają w ogromnej mierze kobiety (Courtwright, 2009, s. 131-151) lub może kobiecość jako taka, gdyż jak pokazują badania archeologiczne, cywilizacja stała się przyjaźniejsza, gdy czaszki naszych przodków, także męskich, zaczęły nabierać kobiecych kształtów (Cieri et al., 2014).

W jednym z doświadczeń grupa naukowców obserwowała około pięciuset młodych chłopaków przez bardzo długi okres, aż osiągnęli 32. rok życia (Sampson et al., 2009). Zgromadzili oni ogromną ilość danych, która pozwoliła wyciągnąć ciekawy wniosek. Tylka dwa czynniki odpowiadają za to, czy mężczyzna będzie angażował się w przestępczość, podkręcając policyjne statystyki. Stała praca i stały związek z kobietą. Małżeństwo jednak odpowiada za 3/4 całej zmiennej i u żonatych mężczyzn szansa na zachowania kryminalne jest mniejsza o 35%. A to tylko wierzchołek góry lodowej korzyści, jakie mężczyźni mają ze stałego związku (np. niższa śmiertelność i zachorowalność na choroby chroniczne, zob. efekt wdowieństwa).

Zacząłem od generalizowania i na generalizowaniu skończę. Najwyraźniej bowiem to kobiety spacyfikowały zachodnią i inne cywilizacje, przyczyniając się do stworzenia świata, w którym współczynnik morderstw oscyluje wokół jednego przypadku na 100 000 mieszkańców rocznie (głównie Europa Zachodnia). W zamian, np. w Polsce, ale nie tylko, utrudnia się kobietom życie konserwatywnym prawem aborcyjnym lub fikcyjnymi problemami związanymi z podpisaniem ustawy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet i przemocy w rodzinie, kulturą gwałtu, efektem Matyldy i jawnym oczernianiem feminizmu.
22 komentarze:

"Tylka dwa czynniki odpowiadają za to, czy mężczyzna będzie angażował się w przestępczość, podkręcając policyjne statystyki."

Ale wykazano związek przyczynowo-skutkowy, czy tylko korelację?


U badanych, którzy weszli w związek małżeński, przestępczość malała zaraz po fakcie ślubu. Autorzy w cytowanym badaniu konkludują więc, że to sam fakt małżeństwa przyczynia się do obniżenia przestępczości i korelacja rzeczywiście jest najprawdopodobniej przyczynowo-skutkowa.

Oczywiście trudno to wykazać jednoznacznie i może jakieś inne czynniki umknęły.


Znowu popieprzony samiec, aż brak słów do czego są oni zdolni, bieda kobieta :(.
Szkoda, że nie ma kary chłosty, mogliby mu ostro odpłacić!

http://goniec.com/wiadomosci/wielka-brytania/18585-pobil-zone-w-noc-poslubna


Wiem, że to nie ten blog, mam nadzieję, że komentujący nie będą mi mieli tego za złe, ale tu jedna z osób, FalkaxLilith interesuje się tą postacią, a wczoraj i dziś miałem natchnienie i ułożyłem to, jeśli CI się podoba to zapraszam:
https://www.youtube.com/watch?v=Rn_tn2O4huw


POLECAM:
"Ludzie agresywnie reagują na tematy związane z seksem, a przecież sami są odbiorcami produktów tego biznesu i na co dzień go wspierają – na przykład oglądając w internecie porno, do czego przyznaje się 70 proc. polskich facetów, czy kupując w seksshopach. Ta branża by nie istniała, gdyby nie duży popyt. Skwapliwe korzystanie z towarów czy usług związanych z erotyką, a jednocześnie kompletna pogarda dla osób je dostarczających, to dla mnie szczyt hipokryzji."

http://ksiazki.onet.pl/nie-mam-nic-do-ukrycia-sasza-rozycka-o-pracy-w-nocnych-klubach/z6frc


Trochę nie w temacie, ale kto jest świadomy i nie tyka tej trutki z tej stronki to zapraszam :).
Tu będziemy pisać prawdę jak wielką trucizną jest alkohol.
Każdy kto jest świadomy nie pije tych ścieków czy to wódki czy piwa.
Alkohol= śmierć, choroby i uzależnienie.
https://www.facebook.com/pages/Alkohol-przyjaciel-%C5%9Bmierci-i-chor%C3%B3b/798330446901374?sk=timeline


Polecam świetny profil TeslaThevenin na demotywatory.pl.
Dużo dobrych feministycznych demotów:
http://demotywatory.pl/user/TeslaThevenin


Jaki heit zebrała dziewczyna, która odważyła się powiedzieć, że jest prostytutką i .. o matko bosko... się tego nie wstydzi, konserwatywne bagienko bęknęło z całej swej świętoszkowatej natury.
Tu artykuł, pełen szacunek dla tej pani:
http://www.papilot.pl/historie-czytelniczek/4273/Wasze-listy-Jestem-dziwka-i-jestem-z-tego-dumna.html#comment2667831


O matematyczce.
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,17642074,Emmy_Noether___Albert_Einstein_mawial_o_niej__Najwazniejsza.html


Trzeba założyć stronkę: LOGIKA PRAWAKA i wrzucać takie kwiatki, ale to by wzbudzało litość raczej i wołanie o pomoc :D.

Tomasz Terlikowski, ale Ty masz problemy.
To ciało Angeliny Jolie i ona chce żyć.
Jakoś tak krzyczycie o obronie życie, od poczęcia do narodzin.
A teraz co, jak aktorka broni swe życie przez usunięcia części ciała,
to ją obrażacie.
Konserwatyści, kupcie se "musk"!

http://www.fronda.pl/a/terlikowski-kiedy-angelina-jolie-amputuje-sobie-mozg,49109.html


Tu już były obrazki Nihil, moje są dość amatorskie, ale zaczynam serię, jak komuś się spodobają zapraszam:
http://ifotos.pl/z/werqrws


Ze strony Jacksona Katza.

TEN THINGS MEN CAN DO TO PREVENT GENDER VIOLENCE

Approach gender violence as a MEN'S issue involving men of all ages and socioeconomic, racial and ethnic backgrounds. View men not only as perpetrators or possible offenders, but as empowered bystanders who can confront abusive peers
If a brother, friend, classmate, or teammate is abusing his female partner -- or is disrespectful or abusive to girls and women in general -- don't look the other way. If you feel comfortable doing so, try to talk to him about it. Urge him to seek help. Or if you don't know what to do, consult a friend, a parent, a professor, or a counselor. DON'T REMAIN SILENT.
Have the courage to look inward. Question your own attitudes. Don't be defensive when something you do or say ends up hurting someone else. Try hard to understand how your own attitudes and actions might inadvertently perpetuate sexism and violence, and work toward changing them.
If you suspect that a woman close to you is being abused or has been sexually assaulted, gently ask if you can help.
If you are emotionally, psychologically, physically, or sexually abusive to women, or have been in the past, seek professional help NOW.
Be an ally to women who are working to end all forms of gender violence. Support the work of campus-based women's centers. Attend "Take Back the Night" rallies and other public events. Raise money for community-based rape crisis centers and battered women's shelters. If you belong to a team or fraternity, or another student group, organize a fundraiser.
Recognize and speak out against homophobia and gay-bashing. Discrimination and violence against lesbians and gays are wrong in and of themselves. This abuse also has direct links to sexism (eg. the sexual orientation of men who speak out against sexism is often questioned, a conscious or unconscious strategy intended to silence them. This is a key reason few men do so).
Attend programs, take courses, watch films, and read articles and books about multicultural masculinities, gender inequality, and the root causes of gender violence. Educate yourself and others about how larger social forces affect the conflicts between individual men and women.
Don't fund sexism. Refuse to purchase any magazine, rent any video, subscribe to any Web site, or buy any music that portrays girls or women in a sexually degrading or abusive manner. Protest sexism in the media.
Mentor and teach young boys about how to be men in ways that don't involve degrading or abusing girls and women. Volunteer to work with gender violence prevention programs, including anti-sexist men's programs. Lead by example
Copyright 1999, Jackson Katz. www.jacksonkatz.com
Reprint freely with credit.


Myślę, że tytuł na feminotece mówi wszystko...
Żołnierze mający walczyć z gangami narkotyków, a okazali się zwykłymi śmieciami i gwałcicielami....
Odrażające

Gwałty antynarkotykowe?
Opublikowane przez Julia Maciocha | 2 kwietnia 2015 19:03 | Kategorie: Aktualności, Przemoc, Świat, Wolontariat Feminoteki | Brak komentarzy
241 0 Google +0

Co najmniej 54 nieletnie Kolumbijki padły ofiarą gwałtu ze strony żołnierzy amerykańskich (działających w ramach akcji antynarkotykowej Plan Colombia w latach 2003—2007). Są to dane z raportu kolumbijskiej Komisji Historycznej (Comisión Histórica). Raport powstał w wyniku negocjacji członków rządu i FARC, które miały miejsce w zeszłe lato na Kubie.
Link do raportu

Wiek najmłodszej z ofiar nie przekraczał 12 lat. Żaden z przestępców nie został ukarany.
55123cf371139e4f188b458b„Dysponujemy znaczną ilością danych dotyczących całkowicie bezkarnej przemocy seksualnej, którą umożliwiają umowy bilateralne oraz immunitet dyplomatyczny urzędników pochodzących ze Stanów Zjednoczonych – wspomniane regulacje przyczyniają się do zachowań seksistowskich oraz do dyskryminacji określanej jako imperializm seksualny”, podkreśla jeden z autorów raportu – Renán Vega, z kolumbijskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. Zdaniem badacza, te same zachowania mają miejsce w innych regionach w których znajdują się amerykańscy żołnierze, takich jak Filipiny, Japonia czy Korea Południowa.
W roku 2004 co najmniej 53 dziewczynki padły ofiarą agresji o podłożu seksualnym w miastach Melgar i Girardot (około 100 kilometrów od stolicy państwa). Amerykańscy oprawcy nie tylko gwałcili swoje ofiary, ale też nagrywali akty przemocy aby następnie rozpowszechniać je i sprzedawać jako materiały pornograficzne.
Zgodnie z danymi opublikowanymi przez czasopismo El Turbión (link do artykułu: http://elturbion.com/?p=843), w roku 2006 zgłoszono 26 przypadków przemocy seksualnej, w następnym roku zaś kolejnych 14. Łącznie około 7.234 kobiet padło ofiarą przestępstw o podłożu seksualnym, zgodnie z oficjalnymi danymi kolumbijskiej Jednostki ds. Ofiar (Unidad de Víctimas de Colombia) zebranymi na portalu Colombia Reports.
Źródło: http://actualidad.rt.com/sociedad/170120-militares-eeuu-violaron-ninas-colombia
Informację przygotowała i opracowała wolontariuszka Feminoteki – Ola Gocławska
- See more at: http://feminoteka.pl/aktualnosci/gwalty-antynarkotykowe/#sthash.aRVjMBDK.VNNDi7cC.dpuf


Ciekawy artykuł dotyczący kobiet komunistek.
"

Dlaczego tak jest? Chodzi o seksizm?


To nawet nie seksizm, a prymitywna nienawiść do kobiet. Sądzę, że chodzi tu nie tylko o rozrachunki historyczne, ale przede wszystkim o współczesne spory polityczne. Stawką w tej grze jest opis dzisiejszej rzeczywistości, w tym miejsca i znaczenia ruchu na rzecz praw kobiet.

Komunizm służy w tych publikacjach jako swoista przestroga dla społeczeństwa, coś w rodzaju: „Zobaczcie, do czego może doprowadzić «nadmierna» emancypacja i «skrajne» zaangażowanie polityczne kobiet”. W tych książkach komunizm funkcjonuje jako świat na opak. Czyli także świat, w którym rządzą kobiety. Wykorzystują swoją władzę, aby symbolicznie, a nawet realnie kastrować mężczyzn. Równolegle od 1989 roku trwa wymazywanie bogatej historii tradycji lewicowych, na przykład z okresu dwudziestolecia międzywojennego."

I tutaj dalsze cytaty z rozmowy:

"To portret kobiet władczych, seksualnie rozbuchanych, potwornych w swej władzy, która z założenia jest czy powinna być poza zasięgiem kobiet. Jego kulminacją jest legenda o Julii Brystiger przytrzaskującej szufladą jądra przesłuchiwanych przez aparat bezpieczeństwa mężczyzn...


Tylko legenda?


Z całym szacunkiem dla wszystkich, którzy tę opowieść powielają: jak dotąd nie zetknęłam się z materiałami, które by potwierdzały jej prawdziwość."

http://www.lewica.pl/?id=30429&tytul=Agnieszka-Mrozik:-Komunistki


Warto to podawać, prawacy nie wiedzą co wrzucają i jakimi zdjęciami bronią płodziaków :D.

http://jedyniesluszne.blox.pl/2015/04/Skad-sie-biora-zdjecia-pro-life.html


Kuce nie przestają mnie zadziwiać swoją głupotą i zaślepieniem.
Tym razem jeden z nich uznał, że najważniejsze dla niego jest słuchanie starej pierdoły i jeszcze jakby tego było mało wrzucił fotkę w internet...

http://demotywatory.pl/4490887/Masz-chlopaka-co-wierzy-w-JKM


http://demotywatory.pl/4490887/Masz-chlopaka-co-wierzy-w-JKM


Cytat: "gdy chrześcijański biały mężczyzna morduje z zimną krwią 77 nastolatków, nikt w zachodniej kulturze nie mówi o potrzebie usunięcia wszystkich wyznawców tej religii itp. (Anders Breivik)". Ponieważ biali, chrześcijańscy mężczyźni są siebie, w Europie. Czego nie można powiedzieć o Erytrejczykach, Afganach i Syryjczykach. Zbyt skomplikowane?


Zgadzam się Jan, niestety niedługo już "u siebie", patrząc na zalew islamistów na nasz kontynent, zwłaszcza kraje zachodu oraz anty-białe multi-kulti.

A teraz inna sprawa; https://www.youtube.com/watch?v=eTvWS1wTlEg

O niewolnictwie współcześnie, polecam.


Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ten komentarz został usunięty przez autora.

Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty