Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Feminazizm i lakier do paznokci zapobiegający gwałtom

Etykiety:
Przecież to logiczne. Feminazistki są z reguły tak szpetne, że jedyne współżycie na jakie mogą sobie pozwolić to takie po pigule. Więc nic dziwnego, że się oburzają. Rado Slav

i oto typowa odpowiedz którą tylko można znaleźć u kobiet z syndromem "niedoruchaną"  Zalewski Jan

Feminazistki do piachu TheFryt


Ludzki mózg to fuszerka ewolucji. Zdaję sobie sprawę, że nawet zagorzali przeciwnicy idei inteligentnego projektu często traktują ewolucjonizm biologiczny tak, jakby kryła się za nim inteligentna istota. Sztandarowym przykładem jest tutaj "mit o używaniu 10% mózgu", którego przeciwnicy argumentują, że ewolucja nie mogła pozwolić sobie na takie marnotrawstwo i wyprodukować mózg, który w 90% jest nieużywany. Najwyraźniej jednak ewolucja pozwoliła sobie właśnie na coś podobnego, o czym świadczy przykład kobiety, posiadającej zaledwie 10-15% mózgu, a mającej IQ nieco powyżej przeciętnej. 

Bo ludzki mózg i umysł, który ten mózg generuje, to zwykła fuszerka ewolucji. Jesteśmy niczym więcej, jak małpami w butach, co szczególnie widać po męskiej części ludzkości. Ulegamy nie dziesiątkom, ale setkom (sic!) błędów poznawczych, z których te najciekawsze prowadzą do niezwykłych paradoksów. Większości ludzi wydaje się np., że są mądrzejsi od reszty ludzkości. Wiedzą lepiej, znają się lepiej, potrafią lepiej. Jeśli więc już posiadają jakąś opinię w danym temacie, to z pewnością jest ona ostateczna jak słowo greckiego bóstwa. Ta opinia może być tak silna, że nawet bezpośrednie, silne dowody jej przeczące, umkną im sprzed oczu. Jeśli jednak coś potwierdza ich przekonania - będzie to dla nich największy z najprawdziwszych dowodów. 

W podobny sposób działają choćby umysły antyfeministów, którzy w zetknięciu się z niewygodnymi faktami, choćby dostępnymi na tej stronie, odczuwają silny, nieprzyjemny dysonans poznawczy i za wszelką cenę starają się go pozbyć, zwykle obrażając, wyzywając lub hejtując w inny, mało kreatywny sposób. Z kolei najmniejsza choćby informacja, która daje tylko cień podejrzenia o potwierdzenie antyfeministycznych przekonań, w umyśle takiego człowieka będzie opiewana niczym religijny dogmat. 

Taką pożywką dla antyfeministów była informacja o tym, że kilka feministek wyraziło swoje wątpliwości w obliczu intrygującego wynalazku, magicznego lakieru do paznokci, zmieniającego kolor pod wpływem popularnych "pigułek gwałtu":


Jak ktokolwiek mógłby mieć wątpliwości co do znaczenia tak cudownego wynalazku?! Otóż mógłby każdy, gdyby posiada pewną wiedzę w temacie. Cudowny lakier do paznokci jest bowiem środkiem mało praktycznym i nie za bardzo działającym. Wykrywa zaledwie kilka mało popularnych substancji, dając często wynik fałszywie pozytywny. Ośmieliła się o tym wspomnieć Maya Dusenbury na swoim blogu, co antyfeminiści odebrali jako atak na tę wspaniałą czwórkę wynalazców. 

Kolejnymi atakującymi feministkami, wyrażającymi podobne wątpliwości, były Jenny Kutner i Jessica Valenti. Te dwie panie zastanawiały się dodatkowo, dlaczego łatwiej w naszej kulturze wymyślić paznokcie zapobiegające gwałtom niż powstrzymać gwałcicieli. A to jeszcze nie koniec przeraźliwych, feministycznych ataków! Rebecca Nagle ośmieliła się w publicznym wywiadzie stwierdzić, że podobne wynalazki tylko bardziej ograniczają wolność kobiet, potęgując efekt kontroli, który jest podstawowym celem gwałtu. 

Większość z wymienionych feministek cieszyła się jednocześnie, że "magiczne paznokcie" prawdopodobnie choć w małym stopniu uchronią część kobiet przed traumą, jaka wiąże się zwykle ze zgwałceniem...

Jak więc wspominałem we wstępie, ludzki mózg to fuszerka ewolucji. 

Ostatnie komentarze

Popularne posty