Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Fałszywe kliniki aborcyjne

Etykiety:
Stany Zjednoczone Ameryki to kraj, mówiąc kolokwialne, lekko zryty w wielu ważnych kwestiach. Subiektywną różnicę pomiędzy USA a UE określa dość dobrze poniższy obrazek:


O ile jeszcze sam Jezus na kartach Ewangelii jest całkiem spoko gościem, traktującym kobiety nieco lepiej (ale bez przesady), niż reszta ówczesnych mężczyzn, o tyle jego wyznawcy w ogromnej większości, niezmiennie od dwóch milleniów, interpretują Jezusowe przykazanie bezwzględnej miłości bliźniego jako nakaz nienawiści dla wszystkiego, co inne - głównie dla homoseksualizmu, aborcji i genderu. 

Trend eskalacji nienawiści religijnej wyraźny jest w największym ze współczesnych światowych mocarstw, w USA. Apogeum nienawiści do aborcji, aborterów, aborcjonistów i kobiet są fałszywe ośrodki aborcyjne, które jak grzyby po deszczu wyrastają w Stanach, zwykle tuż obok prawdziwych klinik dla kobiet. Niestety grzyby te są ciężko trujące (Mertus, 1990). 

Kobieta, która trafi do takiego ośrodka, spotyka się początkowo z fałszywą opiekuńczością. Mili ludzie częstują ją ciepłym napojem i jedzeniem, po czym prowadzą do sali przypominającej gabinet lekarski. Gdy pod pretekstem badania USG kobieta oddaje "lekarzom" spodnie, nic jeszcze nie wskazuje na oszustwo. Dopiero wtedy fałszywi wyznawcy Chrystusa (z góry zakładam, że ośrodki te powiązane są z religią) proklamują wykład o grzechu aborcji, napełniając serce ciężarnej strachem i upokorzeniem. Około siódmej minuty kobieta opowiada o swoich doświadczeniach w takiej klinice:Ostatnie komentarze

Popularne posty