Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Bądź bohaterem - wykład Jacksona Katza

Etykiety:
Mam problem z dodaniem linku jako filmu w blogerze. W każdym razie Nihil wyśmienicie przetłumaczyła interesujący wykład dr Katza, dotyczący przemocy związanej z gender. Polecam wszystkim. Link do jutuba poniżej:

6 komentarze:

Pouczające wystąpienie, zwraca uwagę na pewne sprawy. Sama nigdy nie zwróciłam uwagi na fakt, że rzadko używa się terminów w rodzaju 'męska przemoc wobec kobiet', więc przedstawiony mechanizm jest przerażający.
Zgadzam się z tym, że nie powinno się milczeć w takich sprawach jak przemoc domowa czy uprzedzenia, a tym bardziej obracać ich w żart. Znam przypadki ludzi, którzy wiedzieli o złych sytuacjach w swojej rodzinie, ale w sądzie niczego by nie zeznali. Taka mentalność, że nie należy wtrącać się w sprawy rodzinne choćby nie wiadomo co, bo łatwiej zamknąć oczy.


W tym kraju, gdzie żonę trochę się gwałci, pijaną też można, a jeśli kobieta zgłosi gwałt to na pewno kłamie. Gdzie nawet sceptyczne towarzystwa twierdzą, że przemoc i molestowanie dzieci to wymysły kobiet, żeby zemścić na byłych mężach.

Stowarzyszenie o wymownej nazwie, są przeciwko tej konwencji o przemocy:
http://www.stopmanipulacji.info.pl/art.php?p=3
http://www.stopmanipulacji.info.pl/art.php?p=6

Tu jeszcze lepsze, analiza feminizmu
http://psycho-kit.pl/?p=4576

Trochę nie na temat, bo o molestowaniu dzieci, ale skąd wzięło wedle naczelnego sceptyka kraju (wynalazek feminizmu):
http://www.prawaojca.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=
249:koszmar-odzyskanych-wspomnie-tomasz-witkowski&catid=43:media-o-nas&Itemid=57


jeszcze słowo do FalkaxLilith
Nie wiem, czy to tylko obojętność, żeby nie wtrącać do cudzych brudów. Są osoby o myśleniu Gowina, że nie należy niszczyć rodziny i nie zapobiegać przemocy. Zajrzałam na facebook tego Psycho-kitu, a tam komentarze wypisz wymaluj w ten deseń:

Psycho-kit udostępnił(a) link. (spektakl o dziecku, które zgłosiło przemoc)
19 września
Pawko Morozow
wiecznie żywy donosi na "złego pana" czyli ojca . Zwolennicy opresji państwowej powinni być usatysfakcjonowani spektaklem. Dzieci po takim przedstawieniu będą wiedziały co myśleć o swoich znerwicowanych, zmęczonych i nie radzących sobie ojcach i ufnie przytulą się do urzędników państwowych i księży.
Psycho-kit Nie , czytało o spektaklu, i na końcu tatuś nawet przeprasza, wiem. Ale to gównoprawda, bo w rzeczywistości tak nie jest. W rzeczywistości tatuś idzie do pierdla lub nie ale synek z pewnością idzie do bidula i rodziny już nie ma. Czy donos na rodzica uważasz za wspaniały czyn czy ohydny? Czy obowiązkiem dziecka jest szukać pomocy dla swojego ojca? Dlaczego dziecko tym obarczać? Czy państwo ma prawo - i kiedy - ingerować w system rodzinny?
19 września o 13:16
Psycho-kit A czy dziecko jest w konflikcie rodzinnym niezależną stroną czy częścią systemu rodzinnego? Skąd bierze się agresja mężczyzn? Czy nie oni bardziej potrzebują pomocy? Proszę pokazać mi dziecko, które życzyłoby sobie, żeby nie było tatusia i mamusi a urzędnik.
19 września o 13:01

Przypomniał artykuł w gazecie (niestety nie mam go :/) o warsztatach dla sprawców przemocy. Wypowiadała się tam psycholog prowadząca, oburzona do żywego, źe nie pomaga "pokrzywdzonym", a kobiety same prowokują bicie.


A ja mam coś jeszcze, w sprawie afery z tymi draniami co ukradli kobietom nagie prywatne, podkreślam "prywatne" (to dla prawaków, jakby się tu znaleźli)...:
http://seksualnosc-kobiet.pl/artykuly_1/kobieto_cipka_tylek_i_cycki_to_nie_twoja_wlasnosc#_=_


O tutaj zgodność i prawicy i .. TR
iekawe czemu jak zwykle mają ciągotki zaglądania ludziom do łóżek i karania ich prywatnego życia...
Nie chcą tego, niech nie zawierają...
Ale nie rozumiem, co ich obchodzi, jak żyją inni....
http://www.rp.pl/artykul/10,1145164-Hartman-chce-dyskusji-o-kazirodztwie--Ryfinski--Nie-wiem--co-on-pije.html


Moim zdaniem lepiej dla rodziny pozbyć się jej patologicznego członka, niż udawać, że problem nie istnieje. Myślenie o 'świętości rodziny' może być bardzo zgubne w takich przypadkach.
A co do nagich zdjęć sławnych ludzi: wiele osób dało/daje sobie robić takie sesje i żadna nie chciałaby, aby zostały upublicznione bez ich wiedzy i zgody. Nie widzę nic złego w robieniu takich fotografii, przynajmniej na starość można powspominać jak to się było pięknym i młodym ;). To smutne, że w dzisiejszych czasach niektórzy nie mają za grosz szacunku do cudzej prywatności i spełniają swoje zwierzęce potrzeby w taki sposób. Obrzucać błotem powinno się raczej złodzieja, a nie jego ofiarę, ale co ja tam wiem, przecież jestem kobietą. Jak komuś wyniosą telewizor z domu albo pobiją na ulicy to też sam sobie winny jest?


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty