Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Czy feministki nienawidzą mężczyzn?

Jednym z powszechnych przekonań o ruchu feministycznym jest to mówiące, że feministki nienawidzą mężczyzn i przez to zwykle są samotne. Tę hipotezę należy zweryfikować!

Otóż nie, feministki są mniej wrogie mężczyznom, niż nie-feministki (Anderson et al., 2009). A co za tym idzie, związki z feministkami są lepsze i zdrowsze, zarówno dla feministek jak i ich partnerów, którzy mają choćby wyższy poziom zadowolenia z życia seksualnego z feministkami (Rudman & Phelan, 2007).

Te drobne dowody mogą sugerować rzecz idącą o wiele dalej i o wiele większych konsekwencjach dla społeczeństwa. Jeżeli kobiety o tradycyjnych, konserwatywnych poglądach rzeczywiście odczuwają do mężczyzn większą wrogość, może to odbijać się na wychowywaniu chłopców i w konsekwencji produkować agresję mężczyzn.
2 komentarze:

Polecam śmieszny demot mojego autorstwa :D
http://demotywatory.pl/4352912/Typowy-samiec


Jako że trwa "święto piłki" w kraju pełnym biedy i niedostatku oraz korupcji, gdzie poszło bagatela 15 mld dol na MŚ....


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty