Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Jak szybko się odchudzić? - naukowy poradnik dla kobiet

Zadziwiające, co może spłodzić naznaczony uprzedzeniem umysł. Podwójnie zadziwiające płody przynoszą, a jakże, umysły męskie, co jednak bynajmniej nie świadczy o ich intelektualnej wyższości. Zresztą sami osądźcie:


Nazwisko lekarza, który wynalazł pod koniec XIX wieku tę niebezpieczną, nieuleczalną chorobę edukujących się kobiet, anorexia scholastica jest błędne na tym obrazku (chodzi o doktora Jamesa Crichton-Browne).

Czytelniczki niech więc uważają! Zgodnie z doniesieniami lekarzy i psychologów (mężczyzn a jakże, znalazłem odniesienia do tej choroby jeszcze w źródłach z 1916 roku), od nadmiaru czytelnictwa i edukacji grożą Wam np.:
  • bóle głowy
  • neuroza
  • spacery przez sen
  • śpiączka
  • utrata moralności (akurat tutaj wcale nie zdziwiłbym się kobietom, które czytając podobne wynaturzenia "naukowców" mężczyzn nie stracą swojej moralności i nie zapragną wypróbować na nich wykwintnych tortur)
  • epilepsja
  • szaleństwo
  • wreszcie niemożność przybrania na wadze, co niektóre kobiety, czujące presję społeczną dotyczącą estetyki ich ciał, powinno szczególnie ucieszyć. 
Choroba jest nieuleczalna. Dlatego drogie czytelniczki, strzeżcie się edukacji :) No chyba, że chciałybyście zachować szczupłą sylwetkę, za niewielką cenę kilku powszechnych skutków ubocznych (bo nie ukrywajmy, neurozy, szaleństwo czy stany epileptyczne to symptomy powszechne, szczególnie u mężczyzn, co pokazuje niniejszy blog), a droga ku temu wiedzie przez wiedzę. 
9 komentarze:

O kurde, czyli im wiecej sie ucze, tym mniejsze prawdopodobienstwo ze nie przytyje! Cool!


Aż zmieniłem Nihil tytuł wpisu, po Twoim komentarzu ;D


http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,15243288,Simone_de_Beauvoir___kobieta__bez_ktorej_nie_uslyszelibysmy.html


do tej pory tak jest np. na stronie racjonalista.pl można się spotkać z lekceważeniem, na zasadzie jesteś baba, to wcale nie muszę z tobą rozmawiać, więc lepiej udawać faceta :P


@Severa w takim razie powinni zmienić nazwę z racjonalista.pl na głupki.pl, albo lepiej: katole.pl - bo zachowują się tak samo, jak katole. Mają jedynie inne przebranie, ale rdzeń ten sam, co islamiści, katole i wszelkie inne monoteistyczne religie.


Zdaje się, że ta strona istnieje dla facetów, którzy chcą się dowartościować ułudą bycia mądrzejszym od katoli. Kiedyś czytałam wątek o fizyce - nie dość, że faceci tam pisali jakieś bajki i chyba nie do końca rozumieli o czym piszą, to połowa postu każdego z nich, przez jakiś czas zawierała pochwały drugiego, jacy to oni nie są tytani umysłu. Żałosne po prostu.


Propos katolickiego betonu...
http://wirtualnapolonia.com/2013/11/27/po-publikacji-tego-filmu-norweski-rzad-wycofal-wszelkie-dotacje-dla-promowania-ideologii-gender/
LOL


Kurcze, ten profesor Detesh (?) wykazał, że dzieciaki po 9 m-cu życia wybierają zabawki zgodnie ze stereotypem płci, więc te preferencje są wrodzone raczej niż nabyte. Moja siostrzenica składała ręce jak do modlitwy, gdy miała właśnie coś koło tego - w obliczu tego ideologia gender to pikuś, bo wygląda na to, że w genach mamy też zapisane chrześcijaństwo :D

A tak na poważnie - ten komik, który jest autorem, wytyka wybranym norweskim badaczom i badaczkom, że są wybiórczy i dostrzegają tylko to, co chcą. To samo wytykają norwescy badacze badaczom amerykańskich i badaczkom angielskim. A tak naprawdę ten komik sam wybiórczo traktuje badania i całą sprawę.

Chyba napiszę coś więcej na ten temat.


> Propos katolickiego betonu...
chyba protestanckiego :) Norwegia jest krajem protestanckim.


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty