Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Kobiety są gorsze - niezbite fakty

09:48
Kobiety z natury są uboższe od mężczyzn. Niczego szczególnego się z twojej strony nie spodziewam, możesz najwyżej coś zepsuć. Paweł Jackowski (facebook)

Read On

Niewolnictwo, biologizm i feminizm

12:36
Nie jest zapisane w genach, ale jest skutecznym wygrywającym gambitem dla genów gwałciciela (szczególnie że zgwałcona kobieta łatwiej zachodzi, niż taka nudnie zaplemniana w tradycyjnym związku). Dlatego gwałty były, są i będą, chyba że mężczyźni zaczną wytwarzać jeden (ale za to duży) plemnik rocznie.

Co zaś do gwałtów... kobiety lubią być mocno i bezwzględnie brane. Taka ich natura. Zrozumiałem to dopiero jakieś 5 lat temu, ale od tej pory moje życie seksualne się znacznie polepszyło, a i kobiety bardziej ciągną :) 

Co do gwałtów... wiesz jak to jest. Kobiety marzą o gwałcie, pod warunkiem że gwałciciel będzie przystojny, pachnący, spokojny, silny i jeszcze najlepiej by ją kochał.

Najczęściej jednak gwałciciele tacy super nie są, stąd i stres pourazowy. Ale jeśli jesteś przystojnym, śmiałym mężczyzną z dobrą ręką do kobiet, to wszystko ujdzie.

chaotically [źródło]


Read On

Męskość, kobiecość - o różnicach wynikających z płci

11:02
Dwie dekady temu pani Sandra Lipsitz Bem, którą cytowałem już na tym blogu, napisała książkę Męskość, kobiecość: o różnicach wynikających z płci. Pozwolę sobie streścić główne wyniki badań i teorię, jaką zbudowała w oparciu o nie, streszczając tę publikację. 
Read On

Ostatnie komentarze

Popularne posty