Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Kultura gwałtu

11:27
Jesteśmy kulturą gwałtu. Na każdym kroku mężczyźni są zachęcani do stosowania przemocy wobec kobiet, szczególnie przemocy o charakterze seksualnym. Stek bzdur? Jednym z przykładów tego faktu są mityczne przeświadczenia o tym, że ofiara odpowiada przynajmniej w jakiejś części za to, że została zgwałcona.

Oto kilka innych mitów i przekonań, w które wciąż wierzy wielu ludzi:

 1. Kobieta, która na pierwszej randce odwiedza mężczyznę w domu pokazuje w ten sposób, że zgadza się na kontakty seksualne.
 2. Nie każda kobieta może zostać zgwałcona.
 3. Czasami kobiety kłamią donosząc o gwałcie, aby zwrócić na siebie uwagę.
 4. Każda zdrowa kobieta może się oprzeć gwałcicielowi, jeśli naprawdę tego chce.
 5. Kiedy kobiety chodzą bez stanika, w szortach lub obcisłej bluzce, prowokują w ten sposób do gwałtu.
 6. W przypadku większości gwałtów ofiara ma złą opinię i skłonność do wielu partnerów seksualnych.
 7. Jeżeli dziewczyna pozwala na pocałunki i pieszczoty, to tylko jej wina, gdy sprawy wymkną się spod kontroli i partner wymusi na niej stosunek seksualny.
 8. Jeżeli autostopowiczka zostanie zgwałcona, ma to, na co zasłużyła, gdyż nie powinno się wsiadać do nieznanych samochodów.
 9. Jeżeli kobieta zadziera nosa i uważa, że to poniżej jej poziomu odzywać się do facetów na ulicy, to powinna dostać nauczkę.
 10. Wiele kobiet nieświadomie pragnie gwałtu i może bezwiednie tak pokierować sytuacją, że do niego dojdzie.
 11. Jeżeli kobieta upije się na imprezie i ma stosunek z napotkanym tam mężczyzną, inni mężczyźni mają prawo myśleć, że im też się to należy.
 12. Wiele kobiet donoszących o gwałcie kłamie, aby się odegrać na oskarżanym mężczyźnie.
 13. Wiele, a może nawet większość gwałtów to wymysł kobiet, które stwierdziły, że są w ciąży.
O tym, że mężczyźni postrzegają protest kobiet jako nieunikniony element gry seksualnej, niech świadczą poniższe relacje tego samego zjawiska dokonane przez kobietę i mężczyznę [1].

Spotkałam go na imprezie. Był naprawdę przystojny i miał zabójczy uśmiech. Chciałam się z nim spotkać, ale nie wiedziałam, jak do tego doprowadzić. Nie chciałam się narzucać. Wtedy podszedł do mnie i się przedstawił. W czasie rozmowy stwierdziliśmy, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Naprawdę mi się spodobał. Kiedy zaprosił mnie do siebie na drinka myślałam, że wszystko będzie w porządku. Potrafił być takim dobrym słuchaczem i chciałam, żeby mnie jeszcze kiedyś zaprosił. Gdy znaleźliśmy się w jego pokoju okazało się, że jedynym miejscem nadającym się do siedzenia jest łóżko. Nie chciałam, by mnie źle zrozumiał, ale cóż mi pozostawało innego. Porozmawialiśmy trochę i wtedy on zaczął. Byłam wstrząśnięta. Zaczął od całowania. Ponieważ mi się podobał, więc podobało mi się i całowanie. Jednak wtedy przewrócił mnie na łóżko. Chciałam wstać i powiedziałam mu, żeby przestał. Ale był o tyle większy i silniejszy ode mnie. Przestraszyłam się i zaczęłam płakać. Znieruchomiałam i wtedy mnie zgwałcił. Trwało to tylko kilka minut i było okropne - był taki szorstki. Kiedy już skończył, pytał ciągle, co mi się stało, jak gdyby sam nie wiedział. Wziął mnie siłą i jeszcze myślał, że wszystko jest w porządku. Odwiózł mnie do domu i powiedział, że chciałby się jeszcze ze mną spotkać. Tak boję spotkać się z nim znowu! Nigdy nie sądziłam, że przytrafi mi się coś takiego.
Wiele podręczników podrywu naucza, że kobiety celowo udają oziębłe w takiej sytuacji, gdyż nie chcą wyjść na łatwe (np. słynna The Game Straussa i wiele innych). Relacja tego samego wydarzenia z punktu widzenia mężczyzny ma więc zupełnie inny wydźwięk:
 Spotkałem ją na imprezie. Wyglądała na gorącą sztukę w seksownej sukience podkreślającej jej wspaniałe ciało. Od razu zaczęliśmy rozmawiać. Wiedziałem, że się jej podobam, po sposobie, w jaki się uśmiechała i dotykała mojego ramienia podczas rozmowy. Wyglądała na całkiem rozluźnioną, więc zaprosiłem ją do siebie na drinka... Kiedy się zgodziła, wiedziałem, że mam szczęście! Po przyjściu do mnie usiedliśmy na łóżku i zaczęliśmy się całować. Na początku wszystko szło świetnie. Ale kiedy zacząłem ją przechylać na łóżko, ona zaczęła wykręcać się i mówić, że nie chce. Większość kobiet nie chce wyglądać na łatwe, wiedziałem więc, że tylko odgrywa to, co trzeba. Wiedziałem, że po walce będzie musiała sobie trochę popłakać. Po wszystkim była wciąż jeszcze bardzo zdenerwowana i nie mogę zrozumieć dlaczego! Jeżeli nie chciała seksu, to po co poszła ze mną do mojego pokoju? Po sposobie ubierania i zachowaniu można było się zorientować, że nie jest dziewicą, więc nie rozumiem. o co była cała ta walka.
Pozostawię to bez dalszych komentarzy. 
Read On

Wstęp do "Drugiej Płci"

10:50
Ale i argumenty feministów powinniśmy traktować z nie mniejszą nieufnością; często bowiem dbałość o argumentację odbiera im wszelką wartość. Simone de Beauvoir

Istnieje źródło dobre, które stworzyło porządek, światło i człowieka - i źródło złe, które stworzyło chaos, ciemności i kobietę. Pitagoras

Wszystko, cokolwiek mężczyźni napisali o kobietach, musi być podejrzane, gdyż każdy z nich jest jednocześnie sędzią i stroną. Poulain de la Barre

Read On

Dzień Kobiet

08:10
Nienawidzę mężczyzn, choć sam jestem mężczyzną. Na każdym kroku demoniczne samce dają mi ku temu setki powodów. Np. niedawno zostałem posądzony o to, że niesłusznie demonizuję islam, nie pokazuję zła, jakie niesie ze sobą chrześcijaństwo, i w ogóle jestem stronniczy. To oczywiście bzdura, demonizuję każdą z religii, nawet pozwolę sobie zacytować Jezusa, o którym dzisiaj nikt nie pamięta: "po owocach ich poznacie". Cóż więc z tego, że islam, chrześcijaństwo, czy dowolna inna sekta ma piękną teorię i to tylko wyznawcy ją źle rozumieją (męscy wyznawcy) i przez to gwałcą, mordują, torturują i usprawiedliwiają pedofilię?
15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach.
To ustęp ewangelii. Jeśli więc Kościół ukrywa pedofilię, jest złym konstruktem, bo "nie może dobre drzewo wydać złych owoców". Jeśli więc islam jest antyfeministyczny i karze kobiety za to, gdy są gwałcone przez mężczyzn, jest złym konstruktem, bo "nie może dobre drzewo wydać złych owoców" itd.

To nic, chyba z braku argumentów zostałem w końcu osądzony o to, że zbyt często używam słowa "mizoginia". 

Mężczyźni nie tylko w słowach pokazują swoją nienawiść do kobiet i poczucie wyższości nad kobietami. To ich czyny świadczą o tym, że sama idea męskości jest złym konstruktem, bo powołując się na słowa Jezusa "nie może dobre drzewo wydać złych owoców". 

25 marca 1911 roku w nowojorskiej fabryce tekstyliów Triangle Shirtwaist doszło do pożaru, w którym zginęło 146 osób (129 kobiet i 17 mężczyzn), z czego w większości ofiarami były żydowskie i włoskie imigrantki, w wieku od czternastu do czterdziestu ośmiu lat. Właściciele, mężczyźni, zamknęli większość wyjść z budynku uniemożliwiając ofiarom ucieczkę. Ponoć zamykanie drzwi nawet na zewnętrzne klatki schodowe było powszechną praktyką w tamtym okresie, miało to zapobiec ewentualnym kradzieżom lub uniemożliwić wstęp na teren zakładu pracy niepowołanych osób.

W konsekwencji dwaj właściciele stanęli przed sądem oskarżeni o zabójstwo pierwszego i drugiego stopnia. Wydarzenie to przyczyniło się do powstania kilku komitetów i stowarzyszeń mających na celu poprawę bezpieczeństwa w publicznych zakładach pracy.

Ten masowy mord jest dobrym przykładem bezczelnej dyskryminacji kobiet w tamtym okresie i dziś często słusznie wspomina się o nim w kontekście Dnia Kobiet. 

Kilka lat wcześniej w Nowym Jorku doszło do strajku kilkunastu tysięcy pracownic, które domagały się równouprawnienia w kwestii płacy i na innych płaszczyznach, współczesny Dzień Kobiet ma upamiętniać to zjawisko ale... nie upamiętnia. Dziś ten dzień to kwiatek dla dziewczyn i tyle. Płace kobiet wciąż są mniejsze, a kobiety ciągle są dyskryminowane.
Read On

Ofiary są winne gwałtu

22:59
stek bzdur... cała ta strona. Anonim

UWAGA!!! Wpis zawiera szczególnie brutalnej przykłady agresji skierowanej na kobiety, odraczam czytać osobom o słabych nerwach. 
Read On

Oto Wielka Tajemnica Dyskusji

09:30
Nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo jednostronne i tendencyjne są te artykuły, jakby nikt nie pamiętał, że Celtyckie krwiożercze matriarchalne religie mają na rękach krew ofiar z ludzi, więc o dobru, oświeceniu nie może tu być mowy:) I jeszcze komentujący, jak na komendę wszyscy nawet mężczyźni (o ile to nie jakiś trolling) obrażają i lżą własną płeć widząc tylko same negatywy, a piękno, dobroć i niezgłębioną mądrość u kobiet. Anonim na tym blogu (male)


To jest dopiero jedno wielkie kłębowisko nienawiści , frustracji i emocjonalnej niestabilności. Dużo lepiej czuję się w tym znienawidzonym kościele, chociaż nawet nie wierzę w Boga.
Anonim na tym blogu (male)

@Pedros - Ta ostatnia część jest jak najbardziej prawdziwa. I w ogóle nie zmienia korzyści wypływających z posiadani rozwiniętej cywilizacji. Naturalnym elementem cyklu ewolucyjnego jest masowe wymieranie gatunku, którego populacja jest nieproporcjonalnie duża do zasobów, które mogłyby ją utrzymać. Ale i tak nasze społeczeństwo jest najdoskonalsze z istniejących w przyrodzie, ponieważ całkowicie zdominowaliśmy inne gatunki. A to, że przy okazji mamy władzę by rozpieprzyć ziemię w drobny puch - to konsekwencja naszego rozwoju. Gambit (male)

Po trzecie, pewne środowiska chciałyby, żeby WSZELKIE decyzje ws. ludzkiej rozrodczości podejmowały kobiety. Kiedyś kobiety często nie miały za dużo do powiedzenia w tej kwestii. Dziś doszło do jako takiej równowagi. Ale ktoś teraz chce przechylić szalę w drugą stronę, co jest żałosne i skończy się źle. Gdyby było tak jak chcecie, kobieta zachodzi w ciążę, a mężczyzna musi liczyć na jej łaskę lub niełaskę. Chore. Jak ona sobie zażyczy urodzić, to on będzie musiał ponosić wszelkie powinności bo jest ojcem. Jak ona zdecyduje usunąć, on nie ma prawa nic powiedzieć, bo jest rodzicem drugiej kategorii. Anonim na tym blogu (male)

nasi dalecy przodkowie i ojcowie, wyruszali na Czarny Ląd" - nasi nie wyruszyli, Polacy nie zakładali kolonii, nie podbijali Afryki i nie ściagali niewolników do pracy w Polsce. Anonim na tym blogu

stek bzdur... cała ta strona. Anonim na tym blogu (probably male)

Ech... jakie to jednostronne i krótkowzroczne. Oczywiście, że kobiety są łagodniejsze. Oczywiste, że popełniają mniej przestępstw. Oczywiste, że inteligencją prawie się nie różnimy, bo różnice w badaniach mieszczą się w granicach błędu statystycznego. Anonim na tym blogu (male)

Ale czemu tak jest? Bo tak nas ukształtowała ewolucja po to byśmy przetrwali. Innymi słowy nie byłoby nas, gdyby mężczyźni nie byli agresywniejsi. Bylibyśmy jak szympansy bonobo. Bo przypominam, że wojny i konkurencja z innymi zwierzętami były największym motorem napędowym naszego rozwoju intelektualnego i wynalazczego na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat. W międzyczasie niemal wszystkie matriarchaty (niejednokrotnie równie okrutne albo i nawet okrutniejsze niż typowo rozumiane męskie rządy) upadły z hukiem i dziś cechują najprymitywniejsze ludy z "krańca świata". Życie
. Anonim na tym blogu (male)


Read On

Skutki kolonializmu w Ameryce

06:52
Kolonializm zapoczątkowany w XV wieku przez hiszpańskich i portugalskich żeglarzy, a potem kontynuowany przez przedstawicieli innych europejskich państw, np. Francuzów i Anglików, niósł ze sobą ogromne zmiany i przemoc. Działania Europejczyków są prawdopodobnie przyczyną faktu, iż współczesna populacja Afryki dziś synonimem zacofania i biedoty.

Read On

Ostatnie komentarze

Popularne posty