Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Przestępczość kobiet w Polsce

Etykiety:
Pussy Riot, Femen i cały ten ruch feministyczny to rozwrzeszczane, niewinne kurczątka, które nieustanie chcą walczyć z mężczyznami, a tak naprawdę to mogą walczyć jedynie z menstruacją, co zresztą za cholerę im się nie uda. akira894


Zjawisko feminizmu, czyli zwykłego dążenia kobiet do równouprawnienia, jest szczególnie w Polsce demonizowane i spłycane. Feministki postrzegane są jako osoby walczące z mężczyznami - w końcu żądania równych płac, czy zmian w traktowaniu kobiet jako obiektów seksualnych uderza prosto w serce męskości. Prawda jest jednak taka, że feministki wcale nie są brzydkie (a nawet jeśli, to nie ma to znaczenia), wcale nie walczą z mężczyznami i wcale nie są szowinistkami, co dziwi mnie głęboko, bo powinny. Mężczyźni nie są równi kobietom m. in. na płaszczyźnie etycznej, co prawdopodobnie wynika ze specyficznej konstrukcji społeczeństwa i nie jest uwarunkowane biologicznie - marne to jednak usprawiedliwienie.Oczywiście nieprawdą jest stwierdzenie, że kobiety zawsze są łagodne i nie popełniają przestępstw. Kluczem jest stwierdzenie, że kobiety popełniają przestępstwa znacznie rzadziej, niż mężczyźni.

Z góry argumentację o tym, że statystyki to kłamstwa, bo tak stwierdził znany pisarz oraz powoływanie się na przykład średniej płacy szefa i pracownika (bo szef ma 10 tys. a pracownik 1 tys., to średnio mają po 5 czy jakoś tak) zbijam faktem nieznajomości podstawowych praw potężnego narzędzia, jakim jest statystyka.5 komentarze:

Warto zauważyć, iż w krajach z powszechnym dostępem do broni palnej różnice te są tak samo wyraźne. To tak na wszelki wypadek, jakby jakiś polaczek miał się zaraz przyczepić, że przestępstwa wynikają tylko z możliwości użycia większej siły fizycznej przez mężczyzn. Nie słyszałem też, by na wojnach, w obozach koncentracyjnych itp. istniała potrzeba tworzenia burdeli dla kobiet, by miały gdzie się wyładować seksualnie na niewolnikach. Myślę, że istnieje pewna skłonność mężczyzn do zachowań agresywnych i przestępczych, ale prawdziwej oliwy do ognia dodają po prostu wzorce kulturowe i sposób wychowania. Czy szwedzcy mężczyźni są tak samo zdziczali, jak polscy?


Bez dwóch zdań czynniki biologiczne mają znaczenie, ale wydaje się, że niewielkie. A nawet jeśli, to przy odpowiednich warunkach społecznych łatwo je stłumić.

Samce bonobo w stadach są potulne jak baranki w porównaniu z samcami szympansów czy ludzi, ale gdy żyją samotnie np. w zoo, przejawiają zachowania agresywne, podobne do zachowań szympansów.


Ten komentarz został usunięty przez autora.

Mnie zastanawiają tzw. zbrodnie z namiętności. Czyli "tak bardzo kochał i pragnął", że ukatrupił. Na czym to polega?
Seryjni mordercy zazwyczaj "kolekcjonują' ofiary, na zasadzie, że kolejna zamordowana osoba jest jego 'własnością". W ogóle te rzeczy: przemoc, śmierć seks, prokreacja, krew, cierpienie, dominacja, są związane ze sobą w sieci zależności. Ale nie u wszystkich. Część nie wykazuje mhh... zawziętości, umiłowania natury w jej najbardziej prymitywnych aspektach. Jest to na pewno wielki wpływ kultury. .......Na ile kultury na ile genów? :/

Jedną z najstraszniejszych rzeczy jest wojna,- coś z czego mężczyźni są dumni. Wyżynać obcych ludzi setkami a potem przypiąć sobie kolorową blaszkę i stać na baczność wobec kawałka materiału. Głupizna jakich mało. I ten równy, kaczy chód na paradach. Przesuwają się jak parówki na taśmie w fabryce mięsa armatniego. Większość wcale nie chciała umierać albo im się po pierwszym postrzale oczka otworzyły.

Szkoda zawsze tych, co nie chcieli uczestniczyć w zbiorowym szaleństwie.


http://natemat.pl/70873,w-polskich-wiezieniach-to-mezczyzni-sa-dyskryminowani
menszczyzn dyskryminujo ^^


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty