Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Niewolnictwo seksualne, czyli handel żywym towarem


Przemoc nie jest dobra, bo sprawia mi ból i zmusza do płaczu. Yeana, dziesięcioletnia ofiara handlu ludźmi

Handel ludźmi to współczesna forma niewolnictwa, często skrywana lub bagatelizowana przed światem. Ofiary handlu ludźmi to w pierwszej kolejności kobiety oraz dzieci, oprawcami są prawie wyłącznie mężczyźni. Jak pokazały dociekania jednej z najodważniejszych dziennikarek współczesności, Lydii Cacho, skala problemu zaczyna nabierać gigantycznych rozmiarów, handel kobietami i handel dziećmi urasta do rangi jednego z największych problemów XXI wieku. 


Lydia przez wiele lat tropiła ślady przestępczości seksualnej narażając własne życie. Była bezpodstawnie więziona, została zgwałcona, a sprawca nie poniósł kary. Uciekała z kambodżańskiego kasyna, gdzie chińskie mafie handlują dziesięcioletnimi i młodszymi dziewczynkami. Ostatecznie Amnesty International słusznie uznało ją za najbardziej znaną dziennikarkę śledczą i obrończynię praw kobiet w Meksyku.

Dociekania tej niezwykłej kobiety pozwoliły nakreślić mapę i skalę niewolnictwa seksualnego we współczesnym świecie. Opisała to szczegółowo w swojej książce Niewolnice władzy:


Spory fragment jej publikacji w języku angielskim udostępniony jest w zasobach Google Books: Slavery Inc.: The Untold Story of International Sex Trafficking.

Wygląda na to, że we współczesnym świecie organizacje przestępcze zajmujące się zniewalaniem kobiet przeżywają prawdziwy rozkwit. Jak zauważa Lydia, ma to związek z patriarchalną kulturą sprowadzającą wartość kobiety do jej wyglądu zewnętrznego. Uprzedmiotowienie kobiet jest uznawane przez kulturę za przejaw wolności i postępu, wskutek czego zniknięcia młodych dziewcząt nie są szczególnie nagłaśniane i przechodzi się z nimi do porządku dziennego. Dzięki takiemu przyzwoleniu, handel ludźmi niesie ze sobą mniejsze ryzyko niż handel bronią. 

W proceder zaangażowane są dziesiątki grup społecznych, nie tylko pospolici lub zorganizowani mafiosi, także cenieni politycy, wojskowi, przedsiębiorcy, duchowi przywódcy i przedstawiciele kleru wielkich religii, policjanci, bankierzy, sędziowie. Wreszcie przeciętni mężczyźni, stanowiący trzon popytu na prostytucję i seksualne usługi. 

Handel ludźmi udokumentowano w stu siedemdziesięciu krajach (175). Każdego roku przedkłada się to na milion trzysta dziewięćdziesiąt tysięcy (1,39 mln) prawie wyłącznie kobiet i nieletnich dziewcząt, padających ofiarą seksualnego niewolnictwa. Skala popytu związanego z potrzebami seksualnymi jest tak duża, że wkrótce liczba niewolnic seksualnych, prostytutek wbrew woli, tancerek erotycznych i porno aktorek, może przekroczyć szacowaną liczbę niewolników, sprzedanych podczas kolonizacji Afryki między XVI a XIX wiekiem (sic!).

Niewolniczy seks pełni szczególną rolę w historii każdej organizacji przestępczej. Mafie kupują i sprzedają kobiety, obdarowują nimi lub pożyczają, porywają, dodatkowo gwałcą, torturują i zabijają, bez względu na ich wiek. Seksualna przyjemność umacnia władzę gospodarczą i polityczną. W takim układzie kobiety mają wartość jako przedmioty, nie jako ludzie. Nawet członkinie gangów przyjmują tę nad wyraz mizoginistyczną, pełną pogardy postawę do innych kobiet.


Handel żywym towarem ma źródło w dążeniach do uzyskania władzy ekonomicznej przez różnego rodzaju grupy, głównie mężczyzn. Skutkiem ubocznym jest umacnianie czegoś na kształt kultury gwałtu, gdzie niewolnictwo seksualne uznawane jest za naturalny sposób rozwiązania problemów młodych dziewcząt i chłopców, żyjących w biedzie bez możliwości skorzystania z edukacji.

Zachęcam do lektury. Spory fragment w języku angielskim dostępny jest w zasobach Google books:
 Zakupując polskojęzyczny ebook z poniższego linku wspierasz blog:
51 komentarze:

"hermilion wczoraj
Oceniono 32 razy20
@femma12
Nie wszyscy .. ale ci co chcą klasycznej rodziny też mają problem - bo kobiet chcących poświęcić karierę, tipsy i kosmetyczkę dla pieluch tez na lekarstwo i trzeba importować zza wschodniej granicy."

Źródło: komentarze pod artykułem http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79361,15045434.html

Cóż, kobieta-towar, więc określenie import, jak najbardziej na miejscu w patriarchalnym cyklu produkcyjnym prawdziwych, katolickich, polskich rodzin z półproduktów typu "kobieta".


Lydia opisuje coś, co nazywa "feministycznym bumerangiem" - ponieważ kobiety w zachodnich społeczeństwach zaczynają odważnie dopominać się o równość, wielu mężczyzn wyjeżdża za granicę, np. do niektórych państw Azji, gdzie dosłownie mogą kupić sobie uległą i niepełnoletnią dziewczynę, niczym zabawkę.


Jednego tylko nie rozumiem - ok, gość jedzie, kupuje sobie niepełnoletnią niewolnicę i co mówi na granicy, jak wraca? To, że na jakimś zadupiu świata takie "układy" nie budzą sensacji, to rozumiem, ale że ktoś ich wpuszcza z powrotem i nie wsadza do więzienia? Szok. Działalność gangów to jedno, ale ciężko mi uwierzyć, że osoba prywatna przywiezie sobie w walizce broń/kobietę/narkotyki od tak.


Caban - psychika ofiary jest odpowiedzią. Lydia pisze, że już małe dziewczynki przygotowywane są do roli prostytutki/niewolnicy etc. Ofiary nie wzbudzają podejrzeń, więc proceder kwitnie. Z drugiej strony osoby prywatne "niskich" szczebli odwiedzają takie miejsca głównie celem seksturystyki, najlepiej z małoletnimi, więc nic z powrotem nie przywożą - co najwyżej syfilis.


Ale do przekroczenia granicy z UE trzeba chyba czegoś więcej, niż być posłuszną dziewczyną swojego "białego pana"?


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wirtualna-dziewczynka-tropi-pedofilow/64q09


Cytat z treści:
"Zanim wyruszyłam w podróż, emerytowany generał meksykańskiej armii powiedział mi, że skuteczne przeszmuglowanie ładunku kałasznikowów wymaga jedynie odpowiedniego opakowania, kupca, skorumpowanego urzędnika i sprzedawcy. Niewolnica musi być jeszcze przekonana, że jej życie ma wartość tylko dla kupca i sprzedającego. Handlarz utrzymuje swoją władzę, pozbawiając potencjalne ofiary godności i wolności. Bieda stanowi nie tylko pożywkę dla handlu żywym towarem, lecz także rozsiewa ziarna niewolnictwa na całym świecie. Nie sposób zaprzeczyć, że władza państwowa też ponosi za to winę".

Prawdopodobnie taka sama sytuacja jest np. we Włoszech, gdzie władza ma powiązania z mafią. Na granicy UE może być trudniej, ale pamiętajmy, że może nawet nie być potrzeby szmuglowania ludzi przez granicę - wewnątrz też dochodzi do porwań.


http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/blog/275/entry-3594-samiec-alfa-jak-nim-sie-stac/


http://i41.tinypic.com/169f3uf.png


JA PIERDOLE. Oni usprawiedliwiają przemoc domową! Kurwa wszyscy moi męscy znajomi muszą przejśc test - czy maja konto na forum mensgówno, jak tak to wypierdalac!


To samo w technikach uwodzenia - wiele opisuje dokładnie, jak przeprowadzić gwałt na randce, bez wyrzutów sumienia.


cruella - obrzydliwy artykuł. Szczególnie ten fragment o tym, że kobiety lubią być poniżane w łóżku i sprawia im to przyjemność. Przykro mi, ale to jest nieprawda w większości przypadków i mówię to z własnego doświadczenia. Sprowadzenie kobiety do organizmu biologicznego? Naprawdę? Niedobrze mi się robi przez takie artykuły. Kolejny artykuł: http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,16205052,wiadomosc.html Ja jakoś nie żałuję swoich przygód. Ale w odniesieniu do facetów mogę zrozumieć, że żałują, że nie "zaliczyli", skoro tylko to im w głowach. Lepiej by było, gdyby nauczyli się odpowiedzialności oraz szacunku do siebie. Och nie! Zapomniałam! Mężczyźni nie muszą szanować siebie, bo to obowiązek kobiet! -.- Co za świat.


Wszedłem na artykuł, który linkujesz Ari. Już pomijając oczywisty fakt, że konkluzje wynikające z tego sondażu są kolejnym dowodem za teorią o patriarchalnym społeczeństwie bardziej niekorzystnym dla kobiet, zadziwia mnie w jaki sposób nawet przy uruchomionym adblocku pracownicy wp zdołali wstawić w ten artykuł 29 kobiecych piersi i pośladków. Społeczeństwo sterowane przez mężczyzn zakrzywia nawet prawa fizyki.


Objaśnienie błędów logicznych w patriarchacie z dedykacją dla prawicowców, narodowców i innej hołoty:
>chcij ruchać jak najwięcej
>zabraniaj ruchania kobietom

Cóż drodzy narodowcy, wzorem pakistańskich kolegów proponuję już zacząć przestawiać się na kozy (bo między sobą to przecież grzech, ale na zwierzątka polska bozia oko przymknie).

Niech mi ktoś wymieni chociaż jedną, jedyną zaletę wynikającą z patriarchatu dla kogokolwiek poza marginesem samców u władzy potrzebujących mięsa armatniego i macior rozpłodowych.

PS. Tu mamy przykład narodowca patrioty, który uważa, że ma prawo zarządzać ciałem i życiem seksualnym swojej partnerki i matki (po tym jak pochwaliłem promiskuityzm): http://i42.tinypic.com/ocjkg.png

W ogóle jak ktoś ma niedosyt konserwatywnego ścierwa to proponuję komentarze pod tym filmem:
www.youtube.com/watch?v=PfRh_8EtMK0
www.youtube.com/watch?v=aROPFrjXVtU
Można po nich jeździć aż się posrają, wyjątkowa mieszanka bóldupców i koniobijnych frustratów.


A tu jaki butthurt http://kobietytozlo.blox.pl :D


A słyszeliście o tym powiedzeniu? ----> "Jeżeli jeden klucz otwiera wiele kłódek to jest super, a jeżeli jedną kłódkę otwiera się wieloma kluczami wtedy jest ona do dupy"


Tak, klasyczna acz marna próba usprawiedliwienia niesprawiedliwości między postrzeganiem promiskuityzmu ze względu na płeć. Przy odrobinie kreatywności można w ten sofistyczny sposób argumentować za czymkolwiek. Nigdy nie mam pewności, czy ktoś posługujący się podobnymi porównaniami mówi poważnie. Z logicznym rozumowaniem ma to tyle wspólnego, co mężczyzna (lub w rzadkich przypadkach kobieta), który ginie na wojnie za swój kraj, umierając za ideały, najczęściej kogoś w tym samym czasie siedzącego w komfortowych i wygodnych warunkach.


@Ari Pink
Tak, słyszałem też kontrporównania typu lepsza jest temperówka mogąca zatemperować wszystkie ołówki, a nie tylko jeden, ale wdawanie się w tego typu durne, demagogiczne przytyki nie ma najmniejszego sensu. Mężczyzna to taki niedojebany podgatunek, że każdą bzdurę wymyśli, byleby tylko uzasadnić swoją zwierzęcość i zidiocenie. Przykładowo kobieta na imprezie zawsze może liczyć na masę sponsorowanych drinków i dań, facet będzie dwoił się i troił by tylko wyświadczyć jej darmową usługę seksualną, bo ona przecież nie musi się nawet starać, i jeszcze taki imbecyl będzie sądził, że to on wygrał na tym układzie i on jest samcem alfa, a ona dziwką. :D Po prostu facetów dupy bolą straszliwie, że są tak łatwi, iż kobiety mogą kazać sobie dopłacać za samą możliwość zamoczenia. I co najśmieszniejsze cały ten chory układ wynika z ich winy i budowy debilnego patriarchatu. Moim zdaniem kobiety powinny wykorzystywać to maksymalnie, ogołacać durnych samców, wyruchać i wyrzucać na śmietnik na pastwę swego spierdolenia i alkoholizmu. Sam widzę z jakimi podludźmi ma do czynienia moja dziewczyna na ShowUpie, faceci to po prostu małpy, dzikusy, bezmózgie chodzące penisy. Mając rodzinę przepierdalają połowę pensji na dziewczyny z monitora, zdradzają wszystkie swoje dane osobowe, linki do portali społecznościowych, do swojej rodziny, nazwy firm, w których pracują/są właścicielami. :D No po prostu komedia, polecam wszystkim laskom zdzierać z tych debili, aż się posrają i zostaną w samych osranych gaciach.


w Meksyku, gdzie jest las różowych krzyży, chyba Juarez? przecież policja ściśle współpracuje z mafią i handlarzami narkotyków, wszczęto dochodzenie w sprawie tych masowych morderstw i okaleczeń kobiet, które mają tam miejsce ale FBI ukręciło im łeb, więc o czym to świadczy? skoro to sięga aż do najwyższych szczebli władzy i polityki, to nie ma o czym mówić.


http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,11300965,wiadomosc.html


http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobietob%C3%B3jstwo
http://www.feminoteka.pl/news.php?readmore=5248
http://gazeta.mlodych.pl/artykul/625-umarle-z-juarez

http://www.lostiempos.com/especiales/edicion/especiales/20130214/media_recortes/2013/02/14/431899_gd.jpg
http://static.tvazteca.com/imagenes/2011/48/feminicidio-Edomex-1281753.jpg


(jeden link źle przekierowuje) :(
jakiś film podobno o tym nakręcono z J.Lopez


Caban - zgadzam się z Tobą. Poza tym spostrzegłam, że większość moich rozmów wirtualnych z płcią przeciwną schodzi na tematy seksualne, i to nie przeze mnie, bo ja staram się rozmawiać jak człowiek. Od razu widać, że samce nie potrafią podjąć żadnej bardziej wartościowej dyskusji, bo myślą tylko o tym, by za moją pomocą zrealizować swoje żądze. Parę razy, gdy byłam młodsza, dałam się wciągnąć w takie gadki, a po "wszystkim" taki delikwent opuszczał mnie bez słowa. Teraz mówię takim, by spierdalali. Co najdziwniejsze, wszyscy zawsze są wielce oburzeni i zupełnie nie rozumieją, co jest takiego nieodpowiedniego w poruszaniu takich tematów z kompletnie obcą kobietą i zadawaniu jej intymnych pytań.
A to, że mężczyźni są łatwi, zauważyłam już dawno. Poza tym nie mają oni szacunku do siebie i podstawowej godności, co opisałam swego czasu na swoim blogu :D


@Severa
Podkreślmy jeszcze, że mówimy tu o rejonach Ameryki bardziej chrześcijańskich, niż sam Watykan. Nie o Pakistanie, nie Arabii Saudyjskiej, czy Iranie, ale o katolickim Meksyku i Gwatemali. Krajach tak "wolnych", że wręcz bezpaństwowych, w niektórych miejscach ponoć nawet nie ma chętnych na urząd prezydenta, bo po miesiącu mafie go zabijają. Można powiedzieć raj korwinistów wszelakich, wolny rynek rządzi tam wszystkim, w szczególności bronią i kobietami (bo narkotyki to raczej na eksport), a urzędnik 2 razy zastanowi się przed zakłóceniem działania "firmy", by nie dostać serii z kałacha. Bierność USA na taki los kobiet jest oczywista, podobnie jak los kobiet w Arabii Saudyjskiej nie przeszkadza im w lukratywnych interesach. Ba, w samym USA nie brakuje polityków wygłaszających poglądy, za które nawet z PiSu wylecieliby z hukiem. Tak się rządzą chrześcijanie.

@Ari Pink
Oczywiście w samej łatwości nie ma nic złego, ale hipokryzję trzeba piętnować, najlepiej ich własną bronią, bo wtedy najśmieszniej wierzgają. Podobnie, jak neonaziścii i homofoby z NOPu lub ONRu po zarzuceniu im homoseksualizmu. :)
W kwestii godności, szanowania się itd. zawsze miałem prostą i krótką odpowiedź: nie szanuje się ten/ta, która przedkłada opinię otoczenia nad własne potrzeby i pragnienia. Dlatego jak ktoś lubi przygodny seks, to nie będzie się szanował przejmując się co ludzie powiedzą, zamiast po prostu cieszyć się życiem i robić to, co chce. Z podobnego założenia wychodzę przy doborze stroju - chcę, to zakładam skarpetki do sandałów i w dupie mam, jak bardzo cebulackie jest to w oczach ludzi, którzy nie mają w życiu większych problemów, tylko oceniać cudze ubranie. :D
Mężczyźni to wybitnie się nie szanują, bo nieraz wybierają śmierć lub wieloletnie więzienie, byleby tylko nie zostać uznanymi za niemęskich. Stąd taka indukcja przestępstw, agresji i przemocy w patriarchalnych społeczeństwach. Kobiety takie nie są, nie mają problemów choćby z założeniem spodni, a mężczyźni? Zesraliby się na punkcie swojej utraconej męskości gdyby kazano im ubrać sukienkę, i ten strach oraz irracjonalne fobie projektują też na swoje niczego nie świadome dzieci, wymyślając nawet takie brednie, że przebranie przedszkolaka w sukienkę zniszczy mu jego samczy mózg (jakby w ogóle coś takiego samce posiadali).


Pod artykułem Feminoteki w komentarzach trafiłem na taki link: http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/muzulmanka-sila-obrazu-i-grozba-litosci/ gratuluję osobie, kto przebrnie przez cały ten stek bzdur i kretynizmów, co gorsza napisany przez kobietę. Jak można pytać, czemu kobiety ze wschodu nie rozstały się z burkami, skoro potem mimochodem w kilku miejscach wspomina się, ze noszą je dla bezpieczeństwa przed, a jakże, obcymi mężczyznami, ich zaczepkami, byciem postrzeganym jako szmaty i dziwki. Jak można twierdzić, że kobietom tym nie potrzebna jest wolność, bo wcale jej nie chcą. Jasne, 90% z wypranymi mózgami pewnie już nawet oduczyło się marzyć o czymkolwiek, a reszta? Niemoralne dziwki, błąd statystyczny, rodzina najważniejsza, a miejsce baby w domu. Do tego durna obrona chrześcijańskiego zachodu, jakby całe zło i gówno spotykające zachodnie kobiety nie pochodziło wprost od mężczyzn wychowanych w patriarchalnej kulturze dowolnie chujowej odmiany chrześcijaństwa. A już krytyka zachodniej feministycznej retoryki to jakaś farsa. Ponoć zachodnie feministki szkodzą nią feministkom islamskim doprowadzając do brutalnych ataków konserw i narodowców. No tak, bo przecież kobieta na Bliskim Wschodzie o niczym innym nie marzy, tylko być feministką islamską żyjącą zgodnie z koranem na smyczy swojego pana i władcy, chęć bycia jakąkolwiek inną feministką to narażenie życia, ale absolutnie nie jest to dyskryminacja kobiet, bo taka kultura, takie obyczaje, a zachód się "kurwi"...
Jeśli przyjrzeć się sposobowi wypowiadania muzułmanek widać, że one po prostu nie mogą wypowiedzieć się inaczej, gdyż czekała by ich za to surowa kara.
http://wiadomosci.onet.pl/arabia-saudyjska-wiezienie-za-nieposluszenstwo-wobec-ojca/stvtd
http://wiadomosci.onet.pl/religia/dziecko-kontra-mahomet/5kwr9
http://wiadomosci.onet.pl/religia/blad-ortograficzny-ktory-rujnuje-zycie/0jj3p
Twierdzenie, że w takich państwach kobiety mogą mówić i walczyć o co chcą, ale nie robią tego, bo nie chcą, jest jak twierdzenie, iż Maryja mogła wymyślić coś innego niż bajkę o niepokalanym poczęciu w regionie, w którym za seks przedmałżeński by ją zajebali. Najpierw robią kobietom taki mindfuck, jak w linku o ortografii, a potem pokazują je jako przykład kobiet "wyzwolonych" na swój "własny", religijny i moralny sposób. No ja pierdolę, czy te męskie zjeby się z kozami na mózgi pozamieniali?

Nie ma to jak się wkurwić od samego rana.


Podobno trzeba po prostu poczekać, aż islam zacznie się cywilizować i zmieniać, bo to młodsza religia niż chrześcijaństwo. Są oni mniej więcej teraz w czasach, które chrześcijaństwo przeżywało w średniowieczu. Tylko, że żal tych kobiet, szczególnie tych młodych i świadomych, które wiedzą jak jest na zachodzie i też chciałyby wyjść sobie z koleżankami na imprezę i ubrać się normalnie. To niby małe, zwykłe rzeczy, ale dla muzułmańskich kobiet niedostępne.

Co do godności - racja, ale mimo wszystko trudno jest się przeciwstawić normom. Jednakże myślę, że warto, bo nagrodą jest interesujące życie. :) W sumie gdybym miała żyć tak, jak mi każe religia, to na starość popadłabym w depresję, jeśli nie szybciej.

W ogóle to wymyśliłam sposób na facetów-egoistów, którzy myślą w łóżku tylko o sobie - jak taki facet nie zaspokoi dziewczyny, to pod ścianę i rozstrzelać :D Nagle wszyscy zaczęliby się starać, chociaż sądzę, że większość zrezygnowałaby w ogóle z seksu, nie chcąc się narażać. Mi to nawet na rękę, skończyłyby się zaczepki i głupie teksty.


Ten komentarz został usunięty przez autora.

Ari Pink Ja jestem po kilku takich sytuacjach, a właśnie w trakcie jednej relacji przez Internet i zawsze mnie zastanawia to, że oni w sumie nie mówią wprost o co im chodzi, tylko natrętnie zawracają dupę i udają, że są "zainteresowani" tym że chcesz z nimi o czymś porozmawiać i nagle siup... tekst z siedmiu dup :( Uważam, że to też jest rodzaj agresji i to przykry, bo męczy coś takiego psychicznie i powoduje złość, frustracje itp. czemu wprost nie powie tylko kłamie i makaron na uszy nawija i nie słucha że chcesz mieć w nim kolegę i w rozmowie on tak mataczy, że ciężko się od niego uwolnić bez poczucia winy i bycia "świnią".


"Co najdziwniejsze, wszyscy zawsze są wielce oburzeni i zupełnie nie rozumieją, co jest takiego nieodpowiedniego w poruszaniu takich tematów z kompletnie obcą kobietą i zadawaniu jej intymnych pytań."

jeden na studiach pytał tak delikatnie, podpytywał, rozmawialiśmy o jego zainteresowaniach, że sobie na gitarze gra itp pierdy, myślę sobie fajnie, o sztuce pogadamy, może do kina, teatru pójdziemy, mam kolegę........ a tu zonk :( dałam do zrozumienia, że ja na seks to tak ochoty nie mam i już się do mnie ani słowem nie odezwał. Ani słowem. Obraził się, nie wiem o co. Nawet na korytarzu nie odpowiadał na cześć, nic. I parę razy mnie coś podobnego spotkało, więc to chyba powszechne podejście do kobiet.

teraz pisuję sobie z kolegą, który zawsze wkręci jakieś naprawdę bardzo intymne teksty chociaż ja mu powiedziałam, że nie, dziękuję. Na początku rozmawialiśmy o czym innym o ciekawszych rzeczach i czuję się rozczarowana a najbardziej zmęczona tym, że on dusi mnie strasznie takim ględzeniem, chodzeniem naokoło i tym co mówisz Pink, że on nie rozumie co mnie może w tym denerwować, udaje głupiego i robi jakieś aluzje a ja nie wiem jak z takich dwuznaczności się wyplątać :( Twierdzi, że jestem nietaktowna, jak opowiadam jakieś pierdoły o moim kocie a sam wali takimi tekstami, że są aż nie wiem co powiedzieć, a potem twierdzi, że jest zdziwiony co mi nie pasuje. Nie chcę być chamska bo wyświadczył mi drobną przysługę, ale ja mu w sumie też powiedziałam kilka przydatnych rzeczy i wolałabym się rozstać na stopie przyjacielskiej. Myślicie, że lepiej powiedzieć prawdę i żeby "spierdalał"?


Raczej żeby spierdalał. Chyba uważa siebie i swoje potrzeby za pępek świata. Takich lepiej omijać :/.
Co do reformy islamu - nieosiągalne. Przede wszystkim dlatego że niemożliwością jest w doktrynie islamu rozdziału sfery prywatnej (religijnej) od sfery publicznej. W odróżnieniu od chrześcijan, muzułmanie są bardziej przywiązani do swoich śmiesznych, szowinistycznych książeczek i każde w niej słowo biorą dosłownie. Kretynizm religijny nie do przeskoczenia.


Jedno pytanie - ok, oszukiwanie się i podchody w tej kwestii to strata czasu i niepotrzebne szarganie emocji, ale to co opisujecie podpada pod molestowanie lub stalking. Zauważcie też, że właśnie takie napastliwe, narzucające się dupki są najpierwsze do wyzywania kobiet od dziwek i kurw, no bo przecież jakoś muszą sobie wytłumaczyć to, że żadna takiego zjeba nie chce tknąć nawet patykiem. Nie ma się co nad nimi litować - banować, ignorować i zapomnieć, choćby się nawet mieli wieszać. Szkoda czasu i życia na frustratów.

Co do islamu, to oni, jak dla mnie, przechodzą przez nasze średniowiecze, jednak są młodzi i odważni ludzie walczący tam o cywilizację i świeckie państwo, np. w Iranie. Może się wydawać, że walka ta skazana jest na porażkę, ale jeśliby się przyjrzeć Europie setki lat temu, to nasza ówczesna sytuacja byłaby równie beznadziejna, albo nawet gorsza, a jednak się udało. Gorsze perspektywy widzę dla kobiet w Afryce, gdzie islam i chrześcijaństwo przybierają swoje najbardziej pierwotne, wynaturzone formy i mieszają się z dzikimi, miejscowymi zabobonami pokroju obcinania łechtaczki, czy nawet zaszywania pochwy do czasu nocy poślubnej, a fikcyjne państwa stanowią jakąś tam formę legalizacji dla grabieży ze strony pozostałej części świata i służą raczej pasieniu lokalnych tyranów. Problemem jest też sytuacja społeczeństwa w Korei Północnej i ich lokalnego boga wyposażonego w broń jądrową.

PS. http://www.atheistcensus.com/
Iran przebił Polskę. ;___;


Znalazłam takie coś: http://www.filmweb.pl/film/Borat%3A+Podpatrzone+w+Ameryce%2C+aby+Kazachstan+r%C3%B3s%C5%82+w+si%C5%82%C4%99%2C+a+ludzie+%C5%BCyli+dostatniej-2006-291383/discussion/Mam+pomys%C5%82a,2171193 Posty użytkownika Al_Bundy.


Nikt tak umiejętnie nie ośmiesza idei prawicowego ścierwa, jak ono samo. Ale najlepsze, gdy prolifeowski śmieć podnieca się Thatcherową, która była prochoice. Prawaki-guwniaki nie wiedzo hihihi ;____; xD


Ten komentarz został usunięty przez autora.

"Jedna na milion może być lepsza w sprawach wojskowych" - bardzo wartościowa umiejętność, rzeczywiście! Ale wojny byłyby dobre, gdyby kobiety dać do ciepłych krajów na wczasy na ich czas, a samczyki niech się wybijają, jak chcą.


http://natemat.pl/86095,katarzyna-bratkowska-24-grudnia-usune-ciaze
Od dziś to moja ulubiona feministka. :)


http://oi42.tinypic.com/2uygexh.jpg
Mam lepszą propozycję - nie chcesz by kobiety usuwały ciążę? To poprzestań na waleniu konia. Oczywiście nie do pornosów, bo tam też może dojść do niechcianej ciąży i aborcji, więc oglądając pornosy również wspierasz cywilizację śmierci (xD).


a te komentarze... sami miłujący płody mężczyźni, plaga embrionofilów normalnie :P jak widzę faceta który pisze o "wydłubanych oczkach" rozerwanych ciałkach i bijącym serduszku to mi wszystko momentalnie flaczeje... "sie sexu odechciewa" Prawicowy katolik, tudzież obrońca nienarodzonych to sam w sobie najlepszy środek antykoncepcyjny. Jęczydooopa od dzieciątek i łożysk. Jak takie lamenty czytam, to mam ochotę ich autora kapciem po ścianie rozmazać, żeby się bidulek nie męczył. Najlepszy hardcore jaki czytałam w necie to :"Jaki piękny jest ten bobas z czerwoną rączką, jaki piękny w swej niewinności" O.O autorem jest samiec... (oczywiście wg zdjęcia) łysy i przypakowany, bez szyi. Zaraza normalnie.


http://i44.tinypic.com/208dxf8.png
Oczywiście ta sama osoba będzie w innym miejscu straszyć Europę islamskim szariatem. xD


może coś jeszcze w grudniu... nie mam co czytać


Pytasz Severa o jakąś książkę jeszcze? Czy o epicko rozbudowane komentarze Cabana :D

Jeśli o książki, to przejrzyj proszę bibliografię:

http://demoniczne-samce.blogspot.com/2013/01/bibliografia.html

polecam szczególnie Sandrę Bem. To powinna być lektura obowiązkowa w szkole.


Ten komentarz został usunięty przez autora.

:D ok, dzięki
komentarze Cabana zawsze mile widziane,
swoją drogą, ludzie, widzieliście TO? http://wyborcza.pl/1,75478,15191536,Sluzby_celne_wygraly_ze_strona_ulatwiajaca_aborcje_.html


trzeba dopisać ml na końcu adresu, bo strona nie wchodzi, artykuł masakryczny, jest coraz gorzej w Polsce


Wydaje mi się, że zamawianie leków na własny, prywatny użytek nie jest w żaden sposób nielegalne, mimo że poza obiegiem receptowym, i takie działania celników są sprzeczne zarówno z prawem polskim, jak i europejskim. Podobnie przecież sprawa ma się ze sterydami. Cóż, jak widać kolonizacja watykańska postępuje, ciekawe kiedy polaczki się z tego obudzą, może jak w Polsce zostaną już tylko politycy i emeryci? W ogóle podziwiam polskie feministki za to, że mają jeszcze ochotę walczyć z tym katolickim molochem, ja bym na ich miejscu dawno wyjechał do normalnego państwa na zachodzie i z daleka patrzył na ciemniacki upadek tego grajdoła.

PS. http://pl.wikipedia.org/wiki/Manifest_343
Tak zalegalizowano aborcję we Francji, gdyby kobiety w Polsce były bardziej solidarne i zapowiedziały aborcję razem z Bratkowską, to może u i nas by coś pękło. A tak niestety mieliśmy tylko medialny wyścig w opluwaniu i krytykowaniu deklaracji jednej kobiety dotyczącej jej własnego ciała. Mogę się założyć, że takie kraje jak Francja, Wielka Brytania, czy Szwecja patrzą na nas, jak na Iran lub Pakistan, o ile w ogóle zawracają sobie głowę takim zadupiem.


Problem w tym Caban, że oni właśnie tak na nas patrzą i wcale nas na Zachodzie nie chcą ani nie lubią. Nie ma dokąd uciekać. Nawet naszych uczelni nie uznają z tego co mi mówiono. Jak dojdzie do całkowitego zakazu aborcji lub czegoś w stylu zakazu antykoncepcji to trzeba będzie zostawić dom i prosić o azyl polityczny (choć to chyba nie przejdzie) .... w Chinach :(


Severa, gdybyś chciała coś jeszcze poczytać ciekawego:

http://pl.scribd.com/doc/22321349/Natural-Liberty-Rediscovering-Self-Induced-Abortion-Methods

Współczuję Polkom, że w ogóle muszą rozważać self-abortion, w przypadku gdy dzięki współczesnej medycynie aborcja jest prostym zabiegiem.


Aż mi się coś przypomniało:
http://swiat.newsweek.pl/polacy-na-litwie-chca-religii-w-szkolach-i-zakazu-aborcji,102334,1,1.html
Tylko czekać jak tym śmieciom urządzą tam drugi Wołyń.


http://www.ginekolog-jawien.pl/ginekolog-warto-poczytac-all.php?wpis=5


http://pl.wikipedia.org/wiki/Sylfion

moja sąsiadka skakała ze stołu jakoś "na miskę" czy na proste nogi, i kąpała się w gorącej wodzie-pomogło, karetka ja odwiozła i potem już nie była w ciąży - średniowiecze to mało powiedziane


ok, dzięki, interesuję się bardzo ziołolecznictwem, medycyną ludową, czarownicami i profesją znachorek, akuszerek itp. ale to smutne, że desperatki muszą się do tego uciekać w XXI w.


>w Polsce nie ma problemu z homofobią
~dowolny prawak
http://demotywatory.pl/4261234/Sa-jeszcze-miejsca-na-swiecie

Z takim wzorem do naśladowania Polska będzie za 100 lat wyglądać mniej więcej tak:
http://justiceinconflict.files.wordpress.com/2012/04/ipd_camps21.jpg
http://steffi.prmconnect.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2009/07/uganda1.jpg

Tylko ludzie będą biali, a na chatkach krzyże.


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty