Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Jak wywołać poronienie?

Etykiety:
Parę dni temu internet obiegła informacja o tym, że jeden z większych dostarczycieli pigułek indukujących aborcję zrezygnował z wysyłki do Polski, gdyż zbyt wiele paczek trafiało miast do nieplanowanych matek, do służb celnych.


Jeżeli kobiety mają utrudniony dostęp do aborcji wykonywanej w warunkach szpitalnych, zwiększa się liczba zabójstw noworodków. Statystyki pokazują, że jeśli kobieta chce pozbyć się niechcianej ciąży, to zrobi to. Zakazy powodują jedynie, że zwiększa się liczba powikłań podczas zabiegów aborcji wykonywanych w warunkach nieszpitalnych oraz z powodu wykorzystywania metod wywoływania poronień, które mogą być naprawdę szkodliwe. 

Z czystej ciekawości pozwoliłem sobie przestudiować dostępne informacje dotyczące wywoływania aborcji "domowymi" metodami, co poskutkowało artykułem na Wikipedii:


Intryguje mnie, czy artykuł przetrwa atak konserwatywnych administratorów. Kiedyś jeden z adminów głosował za tym, aby artykuł "kultura gwałtu" nie znalazł się na stronie głównej, w argumentacji powołując się na... efekt Wertera.

Ostatnie komentarze

Popularne posty