Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Sprzątając religijne odchody

Obrazek pochodzi z serwisu Jezus przegrywa flejmy.

Największe religie to dzieło mężczyzn. Dziś szczególnie wielkie religie monoteistyczne, głównie chrześcijaństwo i islam pokazują dobitnie, do czego może doprowadzić wiara w niewidoczne postaci. Parę tysięcy lat temu mężczyźni odczuwali prawdopodobnie lęk przed kobiecą funkcją rozrodczą. Strach ten był źródłem kompleksu niższości, zazdrości i nienawiści, która uzewnętrzniła się w postaci religii, gdzie nadrzędną rolę spełnia bóg - ojciec (czyli, co znamienne - mężczyzna), stwarzający mężczyznę na swój obraz i podobieństwo. 

W ten sposób mężczyźni stworzyli konstrukt, który uzasadniał ich nienawiść i usprawiedliwiał, pod przykrywką miłości bliźniego i wiecznego szczęścia, przemoc, agresję i antykobiecy patriarchat. 
Bo czy zbiera się winogrona z cierniowych krzaków albo figi z ostu? Każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców ani złe drzewo wydawać dobrych owoców. (...) Tak więc rozpoznacie ich po ich owocach. Mt 7, 15-18. 20
Jakie owoce wydają stworzone przez mizogina i fanatyka Pawła z Tarsu chrześcijaństwo oraz nadmiernie lubującego się w dzieciach Mahometa islam? Zgniłe:
  1. Chociaż w całej biblii nie ma jednego zdania o aborcji, współcześnie większość odłamów chrześcijaństwa jest jej przeciwna. Ten antykobiecy zakaz często jest tak absurdalnie wyśrubowany, że zakazuje się aborcji w każdym wypadku, np. w Chile, gdzie niedawno wyszła na jaw sprawa 11-letniej dziewczynki, którą przez dwa lata seksualnie wykorzystywał kochanek jej matki. Dziewczynka jest obecnie w 15 tygodniu ciąży, która zagraża jej życiu. W dodatku płód prawdopodobnie nie przeżyje, więc szczytem idiotyzmu jest zmuszanie jej do zachowania takiej ciąży - co właśnie czyni chilijski rząd. Internauci wystosowali petycję w tej sprawie, którą możesz podpisać pod adresem: http://www.thepetitionsite.com/203/662/193/give-11-year-old-chilean-a-life-saving-abortion/
  2. Stosunek wyznawców islamu do kobiet jest powszechnie znany. Wybitnie debilne jest islamskie prawo szariatu związane z gwałtem, o czym pisałem wielokrotnie. Gdy 24-letnia Norweżka, projektantka wnętrz została zgwałcona podczas swoje związanego z pracą pobytu w Dubaju, tamtejsza policja skazała ją na 16 miesięcy więzienia za cudzołóstwo. To dlatego, że zgodnie z prawem islamskim, gwałt nie jest gwałtem, jeśli gwałciciel nie przyzna się do winy. Petycję w tej sprawie można poprzeć tutaj:
    http://www.avaaz.org/en/petition/Release_Marte_Deborah_Dalelv/?pv=19
Niestety nie każdy zgniły owoc religii można spróbować sprzątnąć. Jeszcze tylko kilka smutnych przykładów, dosłownie z ostatniego miesiąca:

  1. Szesnastolatka zastrzelona w Pakistanie:
    http://www.richarddawkins.net/news_articles/2013/7/17/purported-letter-from-taliban-to-malala-yousafzai-why-we-shot-you
  2. Kolejna nastolatka popełniła samobójstwo w Pakistanie po tym, jak zgwałcił ją tamtejszy policjant:
    http://www.pakistantoday.com.pk/2013/06/01/city/karachi/rape-victim-commits-suicide/

Ostatnie komentarze

Popularne posty