Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Sprzątając religijne odchody

Obrazek pochodzi z serwisu Jezus przegrywa flejmy.

Największe religie to dzieło mężczyzn. Dziś szczególnie wielkie religie monoteistyczne, głównie chrześcijaństwo i islam pokazują dobitnie, do czego może doprowadzić wiara w niewidoczne postaci. Parę tysięcy lat temu mężczyźni odczuwali prawdopodobnie lęk przed kobiecą funkcją rozrodczą. Strach ten był źródłem kompleksu niższości, zazdrości i nienawiści, która uzewnętrzniła się w postaci religii, gdzie nadrzędną rolę spełnia bóg - ojciec (czyli, co znamienne - mężczyzna), stwarzający mężczyznę na swój obraz i podobieństwo. 

W ten sposób mężczyźni stworzyli konstrukt, który uzasadniał ich nienawiść i usprawiedliwiał, pod przykrywką miłości bliźniego i wiecznego szczęścia, przemoc, agresję i antykobiecy patriarchat. 
Bo czy zbiera się winogrona z cierniowych krzaków albo figi z ostu? Każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydawać złych owoców ani złe drzewo wydawać dobrych owoców. (...) Tak więc rozpoznacie ich po ich owocach. Mt 7, 15-18. 20
Jakie owoce wydają stworzone przez mizogina i fanatyka Pawła z Tarsu chrześcijaństwo oraz nadmiernie lubującego się w dzieciach Mahometa islam? Zgniłe:
  1. Chociaż w całej biblii nie ma jednego zdania o aborcji, współcześnie większość odłamów chrześcijaństwa jest jej przeciwna. Ten antykobiecy zakaz często jest tak absurdalnie wyśrubowany, że zakazuje się aborcji w każdym wypadku, np. w Chile, gdzie niedawno wyszła na jaw sprawa 11-letniej dziewczynki, którą przez dwa lata seksualnie wykorzystywał kochanek jej matki. Dziewczynka jest obecnie w 15 tygodniu ciąży, która zagraża jej życiu. W dodatku płód prawdopodobnie nie przeżyje, więc szczytem idiotyzmu jest zmuszanie jej do zachowania takiej ciąży - co właśnie czyni chilijski rząd. Internauci wystosowali petycję w tej sprawie, którą możesz podpisać pod adresem: http://www.thepetitionsite.com/203/662/193/give-11-year-old-chilean-a-life-saving-abortion/
  2. Stosunek wyznawców islamu do kobiet jest powszechnie znany. Wybitnie debilne jest islamskie prawo szariatu związane z gwałtem, o czym pisałem wielokrotnie. Gdy 24-letnia Norweżka, projektantka wnętrz została zgwałcona podczas swoje związanego z pracą pobytu w Dubaju, tamtejsza policja skazała ją na 16 miesięcy więzienia za cudzołóstwo. To dlatego, że zgodnie z prawem islamskim, gwałt nie jest gwałtem, jeśli gwałciciel nie przyzna się do winy. Petycję w tej sprawie można poprzeć tutaj:
    http://www.avaaz.org/en/petition/Release_Marte_Deborah_Dalelv/?pv=19
Niestety nie każdy zgniły owoc religii można spróbować sprzątnąć. Jeszcze tylko kilka smutnych przykładów, dosłownie z ostatniego miesiąca:

  1. Szesnastolatka zastrzelona w Pakistanie:
    http://www.richarddawkins.net/news_articles/2013/7/17/purported-letter-from-taliban-to-malala-yousafzai-why-we-shot-you
  2. Kolejna nastolatka popełniła samobójstwo w Pakistanie po tym, jak zgwałcił ją tamtejszy policjant:
    http://www.pakistantoday.com.pk/2013/06/01/city/karachi/rape-victim-commits-suicide/
23 komentarze:

http://www.youtube.com/watch?v=-J7_TKgw1To - 11 latka chce spieprzyć od przymusowego małzeństwa

http://www.huffingtonpost.com/2010/02/05/turkish-girl-buried-alive_n_450019.html - nastolatke zywcem zakopuja, bo...


Z tego co można wyczytać pod drugim linkiem do petycji, udało się wywalczyć ułaskawienie dla tej Norweżki i... gwałciciela... Szkoda, że cała masa tamtejszych kobiet nie może liczyć na takie wsparcie. :(

W przypadku pierwszej petycji brakuje już tylko 33 podpisów dla osiągnięcia celu 50k.

Pozostałe linki - brak słów, ciemnota, zabobon i menskie kompleksy.


Chrześcijanie palą zywcem: http://www.thecontroversialfiles.net/2013/04/witches-burned-alive-in-kenya-africa.html


http://www.youtube.com/watch?v=QhfF1lPCO5Q komentarze 92casusa


Ten komentarz został usunięty przez autora.

Heh, niezły okaz, powinnaś zostać archeolożką*. :D Ciekawe, czy jeszcze odpisze, trochę śmierdzi trollem, ale można go powkurzać.

*Na początku napisałem archeologiem. Ciężko się wyzbyć językowych naleciałości patriarchalnej kultury. :/


Swoją drogą posłuchajcie sobie czegokolwiek autorstwa rapera Stinko. Ten gość wyraźnie ma jakąś fobię dotyczącą kobiet i w poglądach jest bardzo podobny do tego gównojada "92casus".


Myślę, że ten 92casus to jednak troll, patrzcie ile tu się produkuje http://www.youtube.com/watch?v=DQDWe9Y7inw poza tym zalajkował masę filmów Testovirona. Pewnie się naoglądał polaczek i dostał kompleksów.


http://www.wprost.pl/ar/410274/Kto-by-marnowal-czas-na-wychowanie-dziecka-gdy-inni-sie-bawia-Proces-Katarzyny-W/

"- W czasie jazdy w przedziale, mnie zaciekawiło, zaskoczyło zachowanie tych młodych ludzi, byli spokojni i stonowani. Katarzyna pytała retorycznie męża: kto by marnował życie, kto by marnował czas na wychowanie dziecka, jak inni się bawią i jeżdżą za granicę. Bartłomiej przytulał się do jej brzucha. Ja dopiero potem sobie te wszystkie fakty połączyłem, on już wtedy przeżywał dramat – powiedział Stanisław S."

Bartłomiej przeżywał dramat - ta jasne, a kobieta z niechcianą ciążą, którą czeka poród to niby co przeżywa? Co za jebany, stary skurwiel, pierdolony polski śmieć. A Kasia zajebista, mam nadzieję, że ją uniewinnią i eksplozja bólu dupy polactwa zmieni bieg Wisły.


http://www.polskatimes.pl/artykul/935662,seksskandal-na-bialorusi-kontrowersyjna-przeszlosc-miss-jana-koncewienko-straci-korone-zdjecia,id,t.html

Co ma życie prywatne dziewczyn do tytułu miss? "Społeczna Rada ds. Moralności"??? Co to kurwa jest?

Pierdolę, jadę chlać, będę w niedzielę, jak dożyję.


Tych przykładów debilizmu ludzkiego jest tyle, że można by wypełnić małą encyklopedię. Nic tylko się schlać widząc to :(


http://maleclukasz.pl/


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozwodza-sie-przez-film-na-youtube/pcmvm

facet który to nagrywał to typowy psychopata. powinna opieka społeczna sie nim zajac, albo amerykanski odpowiedni tego. robienie z zony wariatki, z siebie ofiary... typowe.


http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130624/POWIAT04/130629730
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,14158230,Brutalny_napad_nad_jeziorem__pobili_chlopaka__a_jego.html#TRrelSST

Indie? Somalia? Nie, nie trzeba jechać tak daleko dla takich "atrakcji". Komentarze również wgniatają w ziemię - że się puściła, że miała wyzywające zdjęcia na NK itp. Ja pierdolę, trzeci świat.

A tu dla odmiany ode mnie z Lublina, że kobiety też bywają złe: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14348840,Napad_w_centrum_Lublina__19_latka_i_14_latka_pobily.html


E tam, jak dla mnie to ludzkość jako tak jest popierdolona i zjebana, a mężczyźni bardziej po prostu. Ja po kobietach też nie oczekuję czegoś nie wiadomo czego, mimo, że częściej sa mniej zjebane niz faceci.


Oczywiście, na 2 takie debilki, jak z drugiego linku, przypada z 1000 typowych facetów. Może właśnie dlatego kobiety przestępczynie wywołują większą sensację, bo są znacznie rzadziej spotykane. Warto też pamiętać, że kościoły wypełnione są głównie moherowymi babami, ja rozumiem, że wychowanie, pranie mózgu itp., ale jakby wszystkie kobiety przyłączyły się do walki o swoje prawa, to zmiana systemu nie byłaby żadnym problemem, w końcu mamy demokrację, a obywatelek jest więcej, niż obywateli.


No pewnie ze tak. Powiem wiecej, gdyby Polacy sie wszyscy zebrali i odrzucili kulturalna spuscizne tego gownianego kraju to by drugiego takiego jebanego rzadu nie bylo zjebanego.


http://maleclukasz.pl/czy-w-wyniku-ewolucji-mezczyzni-przejda-do-historii/

^Ale mi się dyskusja rozwinęła w komentarzach. :P Po ostatnich kłótniach na YT brakowało mi czegoś dłuższego.


Przyznaję, że to epicka dyskusja. Objętością już się chyba do książki zbliżyliście :)


Tak, i z tego co widać gość już się poddał i wylał tylko resztki swoich żali i urojeń. :P


hej, nie wiecie czasem, co się stało z tym policjantem z tekstu "Mściwy książę kościoła" czy już wyszedł z więzienia?


Oj, ja nie wiem o czym mowa Severa?


http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/08/msciwy-ksiaze-kosciola/ nie znalazłam w Internecie informacji o tym jak ta historia się skończyła, myślałam, że ktoś coś wie, bo to w sumie ciekawy przykład na pokazanie, kto naprawdę rządzi Polską


Prześlij komentarz


Ostatnie komentarze

Popularne posty