Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Kobiety są gorsze - niezbite fakty

Etykiety: ,
Kobiety z natury są uboższe od mężczyzn. Niczego szczególnego się z twojej strony nie spodziewam, możesz najwyżej coś zepsuć. Paweł Jackowski (facebook)

 
Na wielu forach mężczyźni wrzeszczą wniebogłosy, że mogą wynaleźć miliony powodów i dziedzin, w których są lepsi od kobiet. Jednakże nie wymieniają żadnej, być może przez ogrom tych dziedzin. Postanowiłem ich wyręczyć w tym poście i pokazać wielkość i siłę męskości. 


Zresztą uwielbiają używać swojej męskiej siły, by w wielu innych dziedzinach udowadniać swoją wyższość i zdecydowaną przewagę. Wystarczy wziąć pierwszy z brzegu wskaźnik dokonanych morderstw - średnio na całym świecie mężczyźni popełnili 3/4 wszystkich morderstw [1]. Ten współczynnik tylko z pozoru nie jest tak imponujący, jak należałoby się tego spodziewać po męskiej, dominującej części ludzkości. Wystarczy bowiem przyjrzeć się bliżej i łatwo dostrzeżemy, że słabsze kobiety dopuszczają się morderstw prawie wyłącznie jako odpowiedź na agresję, przemoc lub inną formę napastowania męskich samców [2]!

Miażdżąca przewaga w ilości popełnionych morderstw to zaledwie wierzchołek góry lodowej męskiej supremacji i wrodzonej wyższości na płcią niewieścią. Mężczyźni są zdecydowanie bardziej agresywni, co jest wyraźnie widoczne w dysproporcji w ilości popełnionych zgwałceń i innej przemocy o podłożu seksualnym. Ba! Męska, wspanialsza pod tym względem część społeczeństwa stworzyła nawet całą kulturę, która bagatelizuje gwałt np. przenosząc winę za niego na ofiarę. Czy kobiety byłyby zdolne zrobić coś podobnego, tworząc seksistowskie religie i przez kilkadziesiąt wieków zamykać mężczyzn w domach, odmawiając im edukacji i traktując gorzej niż zwierzęta? Nigdy, są na to zbyt łagodne!

Mężczyźni więc są zdecydowanie lepsi jeżeli chodzi o liczbę popełnionych zgwałceń i to nie tylko na kobietach, choć te są głównym ich celem. Kobiety nie mają najmniejszych szans choćby sięgnąć mężczyznom pięt pod tym względem, żałosne przykłady gwałtów, jakich dopuszczają się rzekomo kobiety są niczym, podobno jakaś na siłę zrobiła swojemu znajomemu fellatio [3] - to nawet nie jest prawdziwy seks!

Wciąż uważasz, że mężczyźni nie są zdecydowanie lepszymi gwałcicielami? Są doskonałymi, o niebo lepszymi gwałcicielami niż kobiety - przecież około 13% ofiar gwałtów to inni mężczyźni, 20% mężczyzn mieszkających na farmach gwałci samice innych gatunków, np. kozy, krowy, kury itp., no i przecież nie ma kobiet o skłonnościach pedofilskich. O tak, za pedofilię odpowiadają praktycznie tylko i wyłącznie mężczyźni! Czy ktoś widział, by jakaś kobieta gwałciła byka? Albo uprawiała seks z małym dzieckiem? Ba! Czy ktoś widział, by kobieta stworzyła gdzieś religię, która taki seks sankcjonuje, jako coś naturalnego? Kobiety są bez dwóch zdań uboższe, jeżeli chodzi o gwałt. 

Mógłbym godzinami rozwodzić się nad przewagą mężczyzn, np. wojsko, ile jest kobiet w wojsku? Ile kobiet było na frontach wojen mordując, grabiąc i gwałcąc wszystko, co napotkały na swej drodze? No ile? Mówisz, że 10%? Możliwe, że tak dużo kobiet jest w wojsku w krajach, gdzie żyją mięczaki, nie mężczyźni. W Polsce, w kraju szczególnie męskim coś takiego jest niedopuszczalne i to mężczyźni są głównie mundurowymi odpowiadając za przemoc z tego tytułu. To mężczyźni są odpowiedzialni za największe wojny i rzezie, Czyngis Han, Hitler, Stalin - wszyscy mieli penisy!

Mężczyźni są zdecydowanie lepsi nawet w takich drobnostkach, jak kradzieże lub inne przestępstwa [2]. Przeciętna kobieta nie potrafi niczego porządnie ukraść, dlatego właśnie ta słabsza płeć jest odpowiedzialna jedynie za drobne kradzieże w sklepach i kleptomanię - a nawet to ma swoje podstawy w działaniu mężczyzn i jest prawie zawsze reakcją na męską agresję, przemoc i dominację. 


Jeszcze kilka rekordów (dodane 3.05)

W Stanach Zjednoczonych mężczyźni popełniają średnio osiem razy więcej zbrodni z zastosowaniem brutalnej przemocy: około dziewięć razy więcej morderstw niż kobiety, siedemdziesiąt osiem (78) razy więcej brutalnych zgwałceń, dziesięć razy więcej napadów rabunkowych z użyciem broni, ponad sześciokrotnie razy więcej ciężkich pobić. Popełniają także trzynaście i pół razy więcej oszustw od kobiet, trzynastokrotnie częściej są aresztowani za posiadanie broni bez zezwolenia, dokonują ponad dziesięć razy więcej włamań i dziewięć razy więcej kradzieży samochodów, osiem i pół razy częściej są aresztowani za pijaństwo, dziewięć razy częściej za włóczęgostwo, osiem razy częściej dopuszczają się wandalizmu, siedem i pół raza częściej paserstwa, siedem razy częściej dokonują podpaleń, sześć i pół raza częściej są aresztowani za wykroczenia w grach hazardowych i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, pomijając prostytucję i zgwałcenia są też pięć i pół razy częściej odpowiedzialni za inne przestępstwa seksualne, pięć razy częściej są notowani w sprawach dotyczących narkotyków, cztery i pół raza częściej dopuszczają się aktów znęcania nad dziećmi i rodziną, dwa razy częściej kradną, dwa razy częściej fałszują i podrabiają, półtora raza częściej dopuszczają się defraudacji[2].

Kobiety właściwie tylko częściej dopuszczają się prostytucji, choć ta z kolei jest wynikiem zaniedbania i przemocy psychicznej, której doświadczyły w dzieciństwie, czyli po prostu efektem patriarchalnego systemu wychowywania. 

Reasumując - kobiety są zdecydowanie uboższe od mężczyzn, to naturalne. Nie ma tutaj nawet większego znaczenia fakt, że prawdopodobnie one stworzyły podwaliny współczesnej cywilizacji [4], którą dopiero prawdziwie męscy samce naznaczyli swoją przewagą rozpętując największe mordy i światowe wojny, tworząc obozy koncentracyjne, rozwijając niewolnictwo, seksistowską pornografię, także zwierzęcą i dziecięcą, doprowadzając do efektu Matyldy [5] i wielu, wielu innych, podobnych rzeczy. Pogódźcie się z tym drogie Panie.

Ostatnie komentarze

Popularne posty