Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Oto Wielka Tajemnica Dyskusji

Etykiety:
Nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo jednostronne i tendencyjne są te artykuły, jakby nikt nie pamiętał, że Celtyckie krwiożercze matriarchalne religie mają na rękach krew ofiar z ludzi, więc o dobru, oświeceniu nie może tu być mowy:) I jeszcze komentujący, jak na komendę wszyscy nawet mężczyźni (o ile to nie jakiś trolling) obrażają i lżą własną płeć widząc tylko same negatywy, a piękno, dobroć i niezgłębioną mądrość u kobiet. Anonim na tym blogu (male)


To jest dopiero jedno wielkie kłębowisko nienawiści , frustracji i emocjonalnej niestabilności. Dużo lepiej czuję się w tym znienawidzonym kościele, chociaż nawet nie wierzę w Boga.
Anonim na tym blogu (male)

@Pedros - Ta ostatnia część jest jak najbardziej prawdziwa. I w ogóle nie zmienia korzyści wypływających z posiadani rozwiniętej cywilizacji. Naturalnym elementem cyklu ewolucyjnego jest masowe wymieranie gatunku, którego populacja jest nieproporcjonalnie duża do zasobów, które mogłyby ją utrzymać. Ale i tak nasze społeczeństwo jest najdoskonalsze z istniejących w przyrodzie, ponieważ całkowicie zdominowaliśmy inne gatunki. A to, że przy okazji mamy władzę by rozpieprzyć ziemię w drobny puch - to konsekwencja naszego rozwoju. Gambit (male)

Po trzecie, pewne środowiska chciałyby, żeby WSZELKIE decyzje ws. ludzkiej rozrodczości podejmowały kobiety. Kiedyś kobiety często nie miały za dużo do powiedzenia w tej kwestii. Dziś doszło do jako takiej równowagi. Ale ktoś teraz chce przechylić szalę w drugą stronę, co jest żałosne i skończy się źle. Gdyby było tak jak chcecie, kobieta zachodzi w ciążę, a mężczyzna musi liczyć na jej łaskę lub niełaskę. Chore. Jak ona sobie zażyczy urodzić, to on będzie musiał ponosić wszelkie powinności bo jest ojcem. Jak ona zdecyduje usunąć, on nie ma prawa nic powiedzieć, bo jest rodzicem drugiej kategorii. Anonim na tym blogu (male)

nasi dalecy przodkowie i ojcowie, wyruszali na Czarny Ląd" - nasi nie wyruszyli, Polacy nie zakładali kolonii, nie podbijali Afryki i nie ściagali niewolników do pracy w Polsce. Anonim na tym blogu

stek bzdur... cała ta strona. Anonim na tym blogu (probably male)

Ech... jakie to jednostronne i krótkowzroczne. Oczywiście, że kobiety są łagodniejsze. Oczywiste, że popełniają mniej przestępstw. Oczywiste, że inteligencją prawie się nie różnimy, bo różnice w badaniach mieszczą się w granicach błędu statystycznego. Anonim na tym blogu (male)

Ale czemu tak jest? Bo tak nas ukształtowała ewolucja po to byśmy przetrwali. Innymi słowy nie byłoby nas, gdyby mężczyźni nie byli agresywniejsi. Bylibyśmy jak szympansy bonobo. Bo przypominam, że wojny i konkurencja z innymi zwierzętami były największym motorem napędowym naszego rozwoju intelektualnego i wynalazczego na przestrzeni dziesiątek tysięcy lat. W międzyczasie niemal wszystkie matriarchaty (niejednokrotnie równie okrutne albo i nawet okrutniejsze niż typowo rozumiane męskie rządy) upadły z hukiem i dziś cechują najprymitywniejsze ludy z "krańca świata". Życie
. Anonim na tym blogu (male)


Powiem Wam tajemnicę i proszę Was, nie przekazujcie tego dalej i pod żadnym pozorem nie przekazujcie jej dalej. Jak brzmi ta tajemnica?

Tak naprawdę nie da się z nikim dyskutować i próby argumentacji są bezcelowe. To dlatego, że człowiek ulega kilkudziesięciu błędom poznawczym: efektowi potwierdzenia, wybiórczo, nieświadomie widząc tylko te fakty, które potwierdzają jego poglądy; efektowi przywiązania, gdy polega tylko na jednym lub paru źródłach informacji, zwykle związanych z efektem potwierdzenia; efektowi skupienia, gdy widzi jedynie drobny fragment całości, nieświadomie wypierając ogół; efektowi ślepej plamki, gdy nie zauważa błędów we własnym rozumowaniu; efektowi wiarygodności, gdy nieświadomie ocenia jako wiarygodne argumenty potwierdzające tezy, jakie wyznaje; efektowi zaprzeczania, gdy bezkrytycznie przyjmuje argumenty potwierdzające jego opinie, odrzucając z kolei te jej przeczące; w dodatku złudzeniu ponadprzeciętności, gdy sądzi, że posiada inteligencję wyższą niż przeciętna, co pozwala mu ulec jeszcze efektowi autorytetu, bo skoro jest inteligentniejszy, to jego poglądy mają większy autorytet;

Najsmutniejsze jest to, że praktycznie nikt nie zrozumie znaczenia tej tajemnicy właśnie dlatego, że podlega błędom poznawczym, o których ona mówi, no chyba, że rzeczywiście jego inteligencja jest ponadprzeciętna, ale na to szanse są marne, tylko co piąty użytkownik polskiego języka ma ponadprzeciętną inteligencję.  

Właśnie przez przesłanie, jakie niesie tajemnica, pierwszy z cytowanym anonimów nigdy nie przyjmie do wiadomości, że choć wierzenia religijne Celtów miały charakter matriarchalny, to już społeczeństwo niekoniecznie i prym wiedli mężczyźni, głównie kapłani, wojownicy i rolnicy. To mężczyźni byli u nich odpowiedzialni za krwiożercze obrzędy religijne, nawet jeśli kobiety też w nich uczestniczyły, ale co ciekawe, społeczna pozycja kobiety była znacznie wyższa niż np. w średniowiecznym chrześcijaństwie czy w islamie

Przez tę świętą tajemnicę, którą Ci wyjawiłem, a której mechanizm opisałem szczegółowo w jednej ze swoich książek i opiszę jeszcze szczegółowiej w następnej, kolejny z komentujących tutaj anonimów (za co szczerze dziękuję), będzie mógł tylko powtórzyć swoje słowa, że spotkał tutaj tyle nienawiści jak nigdzie i że woli znienawidzony kościół, który przez wieki zabijał, dręczył, gwałcił i zniewalał kobiety. Dziś przedstawiciele kościoła mogą już tylko bezkarnie uprawiać pedofilię, podobnie jak islamiści, bo kobiety mają nieco więcej praw, przynajmniej w większości społeczeństw chrześcijańskich. Nie muszę przypominać, że pedofilia jest domeną mężczyzn, prawda?

Wielka tajemnica dyskusji tłumaczy też wszak, jak to człowiek potrafi sobie wytłumaczyć tak absurdalne stwierdzenia jak to, że "Naturalnym elementem cyklu ewolucyjnego jest masowe wymieranie gatunku", gdy tylko jest to zgodne z jego poglądami. A wiecie co? Ma rację, to mężczyźni właśnie są odpowiedzialni za to wymierania i za anihilację biocenozy, do której rychło doprowadzą. Widzicie? Tajemnica dyskusji nie pozwoli mu dostrzec tej absurdalnej sprzeczności.

Nie sposób też się nie zgodzić z kolejnym anonimem, że "Kiedyś kobiety często nie miały za dużo do powiedzenia w tej kwestii", bo nie miały nic do powiedzenia. Dziś doszło do "równowagi", gdy w większości państw, w tym w Polsce, gdzie religia wciąż ma coś do powiedzenia, kobieta musi donosić płód, choćby nie wiem co. To nie jest równowaga - kiedy wreszcie ślepe samce zdadzą sobie sprawę, że to kobieta jest w ciąży i ona rodzi, a ich udział jest praktycznie żaden w tym działaniu? To naturalne. Oczywiście gdy chodzi o inteligencję, to nie przeszkadza im myślenie, że przecież kobiety są naturalnie głupsze, co jest bzdurą, "Bo tak nas ukształtowała ewolucja po to byśmy przetrwali". Jednak gdy już chodzi o poród, chcą mieć swoje zdanie, tutaj argument, że kobieta naturalnie bezsprzecznie rodzi nie ma znaczenia. 

Zarodek ludzki nie jest człowiekiem, choć niektórych komentujących przerażała nienaukowość takiego stwierdzenia. Ludzki zarodek może dopiero koło 21. dnia wykształca coś, co można nazwać sercem, ale nawet wtedy nie jest podobny do człowieka, nie myśli i nic go nie boli, bo jego mózg się nie ukształtował. To jednak nie dotrze do nikogo bo jak wiecie, tajemnica...

Cóż można więc zrobić, czytając fakty o brutalności mężczyzn, jakie chętnie tutaj przedstawiam? Można stwierdzić, że "Polacy nie zakładali kolonii, nie podbijali Afryki i nie ściagali niewolników do pracy w Polsce", fakt, pewnie byli zbyt zajęci degustacją pitnego miodu i mniej szlachetnych trunków, co paradoksalnie prawdopodobnie zapobiegło epidemii czarnej śmierci. Można też stwierdzić jednoznacznie, że to "stek bzdur... cała ta strona", ten argument zawsze bił wszystkie inne na głowę.

Ostatecznie jednak "kobiety są łagodniejsze. Oczywiste, że popełniają mniej przestępstw. Oczywiste, że inteligencją prawie się nie różnimy, bo różnice w badaniach mieszczą się w granicach błędu statystycznego" temu nikt nie zaprzeczy w obliczu faktów.

Ostatnie komentarze

Popularne posty