Demoniczne Samce
"99% z naprawdę przerażającego gówna tego świata zostało wszczęte, ustanowione, popełnione lub kontynuowane przez mężczyzn." George Carlin

Zaślepiony apologeta

I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie! Koran 4,34. 

Kobiety są dla was jak pola uprawne. Przychodźcie więc na wasze pola, kiedy przyjdzie wam ochota. Czyńcie dobro i miejcie bojaźń przed Bogiem. 

 
W 2002 roku w szkole średniej dla dziewcząt w Mekce wybuchł niewielki pożar. Część młodych kobiet wydostała się z zadymionej szkoły, gdzie spotkały przedstawicieli saudyjskiej policji religijnej. W pośpiechu i trosce o własne życie zapomniały o założeniu czarnych szat zasłaniających ciało, abai, co spotkało się w wielkim niezadowoleniem ze strony sfrustrowanych seksualnie i skrzywionych religijnie mężczyzn - kazali dziewczynkom wracać po abaje. Wkrótce pożar rozprzestrzenił się i wybuchła panika, wybiegające uczennice i nauczyciele zadeptali na śmierć czternaście dziewczyn. 

To właściwie dopiero początek historii. Komitet Krzewienia Cnót i Zapobiegania Złu, jak szumnie nazywa się policja religijna (ta nazwa jest sama w sobie tak sarkastyczna, że nie można już nic dodać), miało tamtego dnia przed wejściem do szkoły swoich członków. Co robili? Nie wpuszczali do budynku nikogo, kto chciał pomóc, choćby miał wiadro wody. Gdy ktoś chciał się sprzeciwić, został pobity. Dziewczynki, niektóre trzynastoletnie, gdy wyszły ze szkoły bez abai, także były bite.

Zastanawiające jest, dlaczego islam nie został (również inne religie są mizoginiczne i brutalne wbrew swoim zapewnieniom, jednak islam jest szczególny pod tym względem) zakazany lub co najmniej potępiony przez takie organizacje jak ONZ? Albo w Zachodnich krajach, dlaczego nie zabrania się wyznawania takiej religii? 

Mahomet ożenił się z dziewięcioletnią Aiszą, wbrew jej woli i wkrótce skonsumował związek, choć dziewczynka jeszcze pewnie nie była dojrzała fizycznie. Wg obowiązujących norm moralnych takie zachowanie nazywa się pedofilią, jednak proroka nazywa się boskim posłańcem. Zważywszy, że życie proroka jest często źródłem islamskich praw na równi z islamem, pedofilia w krajach islamskich nie jest niczym złym. 

Wg raportu UNICEFu w Afganistanie około 54% kobiet wychodzi za mąż przed ukończeniem osiemnastu lat. W Nigerze 44% kobiet, które dziś są w wieku 20-24 lata, wyszło za mąż przed ukończeniem 15. roku życia. W Egipcie 44% kobiet żyjących na wsi, które wyszły za mąż w połowie lat 80., miało wówczas mniej niż 16. lat. W Bangladeszu 5% dziewczynek w wieku 4 (!) do 10 lat jest zamężna.

Ostatnie komentarze

Popularne posty